ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

22,85 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

biuro

ico pietro

PIĘTRO

parter

Szczegóły oferty 2/18433/OLS Data dodania: 4 dni temu

Informacje dodatkowe:
sieć komputerowa

Lokalizacja

Łódź, Okoniowa

Opis oferty

---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---

Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni przygotowany do działalności lokal użytkowy o powierzchni 22,85 m², położony na parterze budynku przy ul. Okoniowej 18a.
Lokal znajduje się na ogrodzonym i bezpiecznym terenie, co zapewnia komfort pracy oraz prywatność. Wejście i wjazd przez bramę lub furtkę z domofonem/wideofonem.
Wejście do lokalu bezpośrednio z zewnątrz budynku, a tuż przed nim dostępne jest miejsce parkingowe.

Gotowy do rozpoczęcia działalności – bez dodatkowych nakładów
  • lokal wyremontowany i zadbany
  • sprzedawany z wyposażeniem i meblami
  • aneks kuchenny + WC
  • idealny pod biuro, gabinet, salon beauty, masażu, szkołę językową lub działalność usługową

Lokalizacja: ul. Okoniowa 18a
Powierzchnia: 22,85 m²
Piętro: parter
Rok budowy: 2010

Media: prąd, woda, kanalizacja, internet, telewizja kablowa
Zabezpieczenia: domofon / wideofon

Cena: 190 000 zł (z meblami)
Czynsz: ok. 400 zł / miesiąc (+ prąd) – wspólnota mieszkaniowa

Lokal stanowi idealną propozycję zarówno dla osób szukających miejsca pod własny biznes, jak i inwestorów poszukujących gotowej nieruchomości pod wynajem.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.
Z pasją do nieruchomości. Z troską o Twój spokój. Verano Estate powstało z myślą o klientach, którzy oczekują czegoś więcej niż standardowej obsługi. Od początku naszym celem było stworzenie marki, która łączy profesjonalizm i skuteczność z prawdziwą kulturą współpracy. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 2/18433/OLS

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości