Nasi partnerzy

Asari

asari.pl

Tworzymy kompleksowe rozwiązania dla branży nieruchomości. Jesteśmy liderem w tworzeniu oprogramowania dla rynku nieruchomości. Wszechstronność. Prosta obsługa. Najszybsza wysyłka na portale, sprawne dodawanie ofert i klientów, efektywne zarządzanie pracą agentów, pełne rozliczenia finansowe firmy, raporty oraz czytelne mapy to najczęściej wskazywane zalety programu. Oferujemy efektywne responsywne strony internetowe oraz pierwszy telefoniczny monitor komunikacji z klientami pełniący rolę osobistego CRM. Dowiedz się więcej o naszych produktach i testuj je za darmo: www.asari.pl.

www.asari.pl

SADS

sads.pl

Program pozwalający na proste i szybkie wyszukanie ofert prywatnych nieruchomości. System dedykowany jest dla pośredników w obrocie nieruchomościami oraz innych profesjonalistów prowadzących działalność w branży nieruchomości m.in. rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomościami czy analityków rynku nieruchomości. Ogłoszenia zamieszczone w systemie stanowią zintegrowaną bazę ogłoszeń co pozwala na kompleksowy przegląd ofert prywatnych w jednym miejscu oraz zarządzanie procesem pozyskiwania klientów.

www.sads.pl

Gazeta.pl

gazeta.pl

Gazeta.pl jako jeden z największych portali internetowych w Polsce, współpracuje z liderami globalnego rynku internetowego, w tym z Google czy Microsoft. Współpraca z zagranicznymi partnerami zapewnia portalowi ciekawe treści i materiały multimedialne atrakcyjne dla użytkowników i dla reklamodawców. Gazeta.pl codziennie dostarcza internautom najświeższe informacje z kraju i ze świata, publikowane w serwisach tematycznych, takich jak: Wiadomości, Technologie, Kobieta czy Edukacja, z których miesięcznie korzysta nieco ponad 12 milionów użytkowników*. Najważniejsze informacje z regionów dostarczają serwisy lokalne portalu Gazeta.pl. Serwisy te są jednym z najpopularniejszych źródeł informacji lokalnych w polskim internecie - miesięcznie strony lokalne odwiedzają ponad 3 miliony użytkowników*.

Gazeta.pl
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel.: (22) 555-60-00
www.gazeta.pl

GazetaPraca.pl

gazetapraca.pl

GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery łącząca tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie - miesięcznie korzysta z niego około 1,3 miliona użytkowników*. GazetaPraca.pl oferuje bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły i porady dotyczące kariery, informacje o rynku pracy i część społecznościową. Poniedziałkowe wydanie "GazetaPraca.pl" dociera do prawie 1,7 milionów** czytelników "Gazety Wyborczej".

* Megapanel PBI/Gemius, Wrzesień 2012. Liczba użytkowników (real users). Opracowanie Agora SA 1,7 mln czytelników**
** Polskie Badania Czytelnictwa, realizacja MillwardBrown SMG/KRC, X 2011 - IX 2012, N = 48 264; wskaźnik CDT Poniedziałek. Opracowanie Agora SA

GazetaPraca.pl
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel.: +48 (22) 455-33-00
(od pon. do pt. w godz.: 900 - 1700)
fax: +48 (22) 455-33-01
reklama-praca@agora.pl
gazeta.praca@agora.pl
www.gazetapraca.pl

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

wspon.org.pl

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami jest Stowarzyszeniem zrzeszającym specjalistów kierujących się w swojej pracy najwyższymi standardami zawodowymi. Członkowie WSPON stale podnoszą kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach i spotkaniach branżowych. Dbają o wysoki poziom norm etycznych, mając świadomość, że pracują na rzecz dobrego imienia całego środowiska. To najlepsi profesjonaliści w swoim fachu. Od początku swojego istnienia Stowarzyszenie kładzie duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji zawodowych i kształcenie ustawiczne swoich członków. Stąd licznie organizowane szkolenia, warsztaty, seminaria, konferencje.

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
ul. Koszykowa 6
00-564 Warszawa
tel.: (22) 625-54-00
fax: (22) 629-35-29
www.wspon.org.pl

Trojmiasto.pl

trojmiasto.pl

Trojmiasto.pl jako największe medium regionalne stanowi cenne i pierwsze źródło informacji dla mieszkańców Trójmiasta. Różnorodny kontent, największy katalog firm, kalendarz imprez oraz obszerna baza dostępnych na rynku nieruchomości przyciągają na stronę www.trojmiasto.pl około 180 tysięcy unikalnych użytkowników dziennie. Na szeroki szeroki wachlarz ogłoszeń składają się oferty deweloperów, mieszkań z drugiej ręki, nieruchomości pod wynajem a także innych lokacji dostępnych w regionie. Tysiące ofert opatrzonych zdjęciami i przejrzystym opisem, szybka wyszukiwarka selekcjonująca ogłoszenia według wielu kryteriów i parametrów sprawia, że jest to adres, pod którym każdy poszukujący oferty znajdzie coś dla siebie.

Trojmiasto.pl Sp. z o. o.
ul. Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańsk
tel.: (58) 321-95-00
www.trojmiasto.pl

Czterykaty.pl

czterykaty.pl

Czterykaty.pl to serwis dla wszystkich, który lubią ładnie i wygodnie mieszkać. W środku znalazły się wskazówki jak urządzić i udekorować wnętrze swojego mieszkania, inspirujące przeglądy rynku oraz fachowe porady architektów i dziennikarzy magazynu Cztery Kąty.

Czterkąty.pl
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel.: (22) 555-60-00
www.czterykaty.pl

Ładnydom.pl

czterykaty.pl

Ładnydom.pl to portal tematyczny dla osób, które cenią sobie sprawdzone porady, budują lub remontują dom, urządzają wnętrze, a także pielęgnują ogród lub balkon. Ladnydom.pl to porady ekspertów, przeglądy rynkowe i najświeższe inspiracje ze świata designu i architektury.

Ładnydom.pl
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel.: (22) 555-60-00
www.ladnydom.pl