Nasi partnerzy

ASARI

asari.com

Program dla biur nieruchomości ASARI CRM zawiera narzędzia wspierające sprzedaż, zarządzanie bazą ofert i klientów, zdalne kierowanie pracą pośredników w terenie oraz możliwość automatyzacji procesów i komunikacji. To w połączeniu z dopasowaniem systemu CRM do indywidualnych potrzeb firmy i zaawansowaną analityką jest wszystkim, czego potrzebujesz, prowadząc biuro nieruchomości. Oprogramowanie wyróżnia najszybszy automatyczny eksport ogłoszeń na portale, zintegrowana strona dla biur działająca w środowisku WordPress oraz dostęp do największego w Polsce systemu wymiany ofert - MLS ASGAL.

asaricrm.com

SADS

sads.pl

Program pozwalający na proste i szybkie wyszukanie ofert prywatnych nieruchomości. System dedykowany jest dla pośredników w obrocie nieruchomościami oraz innych profesjonalistów prowadzących działalność w branży nieruchomości m.in. rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomościami czy analityków rynku nieruchomości. Ogłoszenia zamieszczone w systemie stanowią zintegrowaną bazę ogłoszeń co pozwala na kompleksowy przegląd ofert prywatnych w jednym miejscu oraz zarządzanie procesem pozyskiwania klientów.

www.sads.pl

Gazeta.pl

gazeta.pl

Gazeta.pl jako jeden z największych portali internetowych w Polsce, współpracuje z liderami globalnego rynku internetowego, w tym z Google czy Microsoft. Współpraca z zagranicznymi partnerami zapewnia portalowi ciekawe treści i materiały multimedialne atrakcyjne dla użytkowników i dla reklamodawców. Gazeta.pl codziennie dostarcza internautom najświeższe informacje z kraju i ze świata, publikowane w serwisach tematycznych, takich jak: Wiadomości, Technologie, Kobieta czy Edukacja, z których miesięcznie korzysta nieco ponad 12 milionów użytkowników*. Najważniejsze informacje z regionów dostarczają serwisy lokalne portalu Gazeta.pl. Serwisy te są jednym z najpopularniejszych źródeł informacji lokalnych w polskim internecie - miesięcznie strony lokalne odwiedzają ponad 3 miliony użytkowników*.

Gazeta.pl
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel.: (22) 555-60-00
www.gazeta.pl

GazetaPraca.pl

gazetapraca.pl

GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery łącząca tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie - miesięcznie korzysta z niego około 1,3 miliona użytkowników*. GazetaPraca.pl oferuje bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły i porady dotyczące kariery, informacje o rynku pracy i część społecznościową. Poniedziałkowe wydanie "GazetaPraca.pl" dociera do prawie 1,7 milionów** czytelników "Gazety Wyborczej".

* Megapanel PBI/Gemius, Wrzesień 2012. Liczba użytkowników (real users). Opracowanie Agora SA 1,7 mln czytelników**
** Polskie Badania Czytelnictwa, realizacja MillwardBrown SMG/KRC, X 2011 - IX 2012, N = 48 264; wskaźnik CDT Poniedziałek. Opracowanie Agora SA

GazetaPraca.pl
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel.: +48 (22) 455-33-00
(od pon. do pt. w godz.: 900 - 1700)
fax: +48 (22) 455-33-01
reklama-praca@agora.pl
gazeta.praca@agora.pl
www.gazetapraca.pl

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

wspon.org.pl

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami jest Stowarzyszeniem zrzeszającym specjalistów kierujących się w swojej pracy najwyższymi standardami zawodowymi. Członkowie WSPON stale podnoszą kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach i spotkaniach branżowych. Dbają o wysoki poziom norm etycznych, mając świadomość, że pracują na rzecz dobrego imienia całego środowiska. To najlepsi profesjonaliści w swoim fachu. Od początku swojego istnienia Stowarzyszenie kładzie duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji zawodowych i kształcenie ustawiczne swoich członków. Stąd licznie organizowane szkolenia, warsztaty, seminaria, konferencje.

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
ul. Nowogrodzka 19 lok. 3
00-519 Warszawa
tel.: (22) 625-54-00
www.wspon.org.pl

Czterykaty.pl

czterykaty.pl

Czterykaty.pl to serwis dla wszystkich, który lubią ładnie i wygodnie mieszkać. W środku znalazły się wskazówki jak urządzić i udekorować wnętrze swojego mieszkania, inspirujące przeglądy rynku oraz fachowe porady architektów i dziennikarzy magazynu Cztery Kąty.

Czterkąty.pl
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel.: (22) 555-60-00
www.czterykaty.pl

Ładnydom.pl

czterykaty.pl

Ładnydom.pl to portal tematyczny dla osób, które cenią sobie sprawdzone porady, budują lub remontują dom, urządzają wnętrze, a także pielęgnują ogród lub balkon. Ladnydom.pl to porady ekspertów, przeglądy rynkowe i najświeższe inspiracje ze świata designu i architektury.

Ładnydom.pl
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel.: (22) 555-60-00
www.ladnydom.pl