Luksusowe mieszkania na sprzedaż: wielkopolskie

Brak wyników spełniających Twoje kryteria wyszukiwania

Spróbuj bardziej dopasować swoje wyszukiwanie.

Podobne ogłoszenia w lokalizacji: Polska

Najczęściej wyszukiwane

  • Miasta
  • Inne
  • Najnowsze artykuły

Mieszkania na sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż województwo: wielkopolskie. W tej lokalizacji mamy na sprzedaż 0 mieszkań. 0 z nich to ogłoszenia mieszkań nowych, prosto od developera, najwięcej posiada developer: z. Kolejne 0 to ogłoszenia od agencji nieruchomości, najwięcej ogłoszeń w województwie posiada agencja: nieruchomości. Pozostałe 0 to ogłoszenia bezpośrednie.

Najnowsze ogłoszenie pochodzi z dzisiaj, z godziny 00:49: Mieszkanie Poznań, Piątkowo, Osiedle Śmiałego, 62,70 m2. Wielkość mieszkań waha się między 19 m2, a 440 m2, średnia wielkość mieszkania w tym miejscu to 61 m2. Średnia ilość pokoi na mieszkanie to 3. Najwięcej mieszkań zlokalizowanych jest na 1 piętrze, a najmniej na 14 piętrze.

Województwo wielkopolskie to dobre miejsce na zakup mieszkania, średnia cena za m2 to 6 343 zł, a całe mieszkanie można kupić średnio za 363 495 zł, w tym najtańsze mieszkanie na sprzedaż w tej lokalizacji można kupić za 71 967 zł, a najdroższe to wydatek rzędu 6 000 000 zł. Aktualnie posiadamy 87 mieszkań w cenie promocyjnej, a podbitych dzisiaj zostało 2 ogłoszenia.

89 ogłoszeń pozwala na obejrzenie wideo z mieszkaniem, a 0 jest w Domiporcie na wyłączność.

Czego szukasz ?
    Cena
    Powierzchnia m2

    Chcę otrzymywać oferty