Nowoczesny wideodomofon od firmy Legrand - pierwszy krok do systemu inteligentnego domu

Wideodomofony od firmy Legrand mogą ułatwić Twoje codzienne życie.

Wideodomofony, zaczęły zyskiwać na popularności na początku obecnego wieku. Wraz z postępem technologicznym urządzenia stawały się coraz bardziej wygodne i poręczne. Miniaturyzacja kamer oraz poprawa ich jakości na stałe ulepszyła wideodomofony.

Wideodomofony na co dzień

Podstawowymi funkcjami domofonu jest możliwość wpuszczenia kogoś do domu bądź mieszkania oraz możliwość rozmowy na odległość. W przypadku wideofonów od firmy LEGRAND wachlarz opcji i możliwość zwiększa się kilkukrotnie. Wystarczy użyć wyobraźni.

Nowoczesne wideodomofony od firmy LEGRANDNowoczesne wideodomofony od firmy LEGRAND materiały promocyjne / LEGRAND

Dobrym przykładem wielozadaniowości wideodomofonu jest model Classe 300X13E. Jest to urządzenie z wbudowanym modułem Wi-Fi. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia komunikację ze smartfonem z systemem Android lub iOS. Dzięki dedykowanej, darmowej aplikacji - Door Entry - można w łatwy i intuicyjny sposób odbierać połączenia na smartfonie oraz obsługiwać inne funkcje systemu wideodomofonowego. 

 

Bezpieczeństwo i wygoda

Połączenie kamery wejściowej z aplikacją na smartfony otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości. Dzięki wykorzystaniu aplikacji na smartfona możemy sprawdzić kto do nas przyszedł nie będąc w domu. Dzięki urządzeniu od Legrand możemy np. powiedzieć kurierowi, żeby przesyłkę zostawił u sąsiada będąc nawet na wakacjach.

Classe 300X13EClasse 300X13E materiały promocyjne / LEGRAND

Łatwy montaż 

Wideodomofony Classe 300X13E mogą być montowane na ścianie za pomocą dostarczonego uchwytu lub na podstawce biurkowej. Ale to nie koniec korzyści ! Aby móc korzystać w pełni ze wszystkich dostępnych funkcji nie musimy podłączać monitora przewodem do sieci domowej lub dokładać dodatkowe serwery. Wystarczą przewody dwużyłowe z istniejącej już instalacji. Dzięki temu możliwa jest wymiana starego domofonu lub wideodomofonu w istniejącym systemie 2-przewodowym bez jakiegokolwiek dodatkowego okablowania. Technologia Wi-Fi w wideodomofonie pozwala cieszyć się nowymi funkcjami we współpracy z aplikacją Door Entry na smartfonie.

Wielofunkcyjność

Proste rozwiązanie 2-przewodowego systemu BTicino wzbogacone o łączność bezprzewodową Wi-Fi  daje użytkownikowi  więcej funkcji, więcej możliwości. Bezpieczne połączenie przez Chmurę BTicino pozwala w pełni cieszyć się funkcjami dodatkowymi – załączanie oświetlenia ogrodu, zraszania trawnika, i to wszystko zdalnie!

System Classe 300X13ESystem Classe 300X13E materiały promocyjne / LEGRAND

Inteligentny dom przy pomocy wideodomofonu

Ilość opcji i możliwości jaki daje wideodomofon Classe 300X13E jest po prostu ogromna. W cenie wideofonu otrzymujemy możliwość budowy swojej własnej sieci inteligentnego domu, a do jej wykonania może nam posłużyć dotychczasowa instalacja!

LEGRAND.PL

Więcej o: