Zanocuj w kreskówce: pierwszy hotel Cartoon Network zostanie otwarty już w 2020 roku

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby spędzić noc w otoczeniu swoich ulubionych postaci z kreskówek, to już niedługo nadarzy się taka okazja. Pierwszy hotel stworzony przez Cartoon Network jest prawie gotowy!

Hotel należący do wytwórni filmów Cartoon Network budowany jest w amerykańskim Lancaster w południowo-wschodniej części stanu Pensylwania. Niedaleko znajduje się także park rozrywki Wonderland. Już teraz firma przyjmuje rezerwacje pokoi na otwarcie, które planowane jest na czerwiec 2020 roku. W ośrodku można spodziewać się wystroju inspirowanego najbardziej popularnymi kreskówkami Cartoon Network, do których wliczają się: "Atomówki", "Ben 10" czy "Pora na przygodę!".

Nocleg jak w kreskówce Cartoon Network - pierwszy taki hotel powstaje w Pensylwanii
 
 

Jeffrey Eisenberg, rzecznik Palace Entertainment, która zajmuje się przygotowaniem hotelu do otwarcia przyznał, że większość prac zewnętrznych została już zakończona, a w najbliższych dniach pracownicy przenoszą się na plac budowy we wnętrzu hotelu, gdzie powoli powstają duża jadalnia ze strefami rozrywki oraz pokoje dla gości. - W hotelu oraz sklepie firmowym na dzieci i dorosłych czekać będzie wiele zabawnych niespodzianek, które będą dopracowane w każdym najdrobniejszym detalu. Chcemy zagwarantować naszym gościom wyjątkowe doświadczenia i zabawę, która będzie ich czekać na terenie całego obiektu - powiedział cytowany przez portal stuff.co.nz Jeffrey Eisenberg.

Pokoje dla gości mają być wyposażone w łóżka piętrowe lub pojedyncze. W każdym z nich znajdzie się telewizor z dostępem do Cartoon Network oraz darmowym wi-fi. Na poduszkach, grafikach i innych elementach dekoracyjnych pojawią się postaci znane z kreskówek. Na parterze hotelu znajdzie się także kawiarnia "Bearista Cafe" inspirowana animacją "Między nami, misiami". Pokoje gościnne mają być inspirowane sześcioma najlepszymi produkcjami Cartoon Network: "Atomówki", "Pora na przygodę!", "Między nami, misiami", "Ben 10", "Niesamowity świat Gumballa" i "Steven Universe".

Apartamenty mają być wyposażone w "wymienne motywy programów", które będą mogły być dostosowane przez obsługę lub samych rodziców do preferencji swoich dzieci. Dzięki temu każda wizyta w hotelu będzie dla gości niepowtarzalną przygodą. Dodatkowo w części ogólnodostępnej znajdą się basen otwarty i kryty, interaktywne lobby, strefa zabaw wodnych, zewnętrzny amfiteatr z ekranem filmowym, miejsce na ogniska, pokoje gier oraz place zabaw. Kuchnia ma z kolei serwować niektóre posiłki znane z bajek. Także szefowie kuchni będą mogli uczyć dzieci przygotowania tostów, gofrów czy owocowej pizzy.

Budynek znajduje się na prawie czterohektarowej działce, która została kupiona za 4,7 miliona dolarów. W hotelu znajdzie się 165 pokoi, które zagwarantują nam "nocowanie w kreskówce". Dyrektor ośrodka ma nadzieję, że hotel Cartoon Network wyznaczy nowe standardy w projektowaniu hoteli i pokojów tematycznych. Dodatkowo hotel będzie współpracował z lunaparkiem Wonderland, która polega na zaoferowaniu specjalnych zniżek na wstęp do parku. Na stronie hotelu prowadzone są już pierwsze rezerwacje. Koszt noclegu w pokoju standardowym wynosi od 289 dolarów za noc. Za hotelowe "Dream Suites" trzeba zapłacić od 489 dolarów za dobę.