Unikatowa promocja dewelopera: kup mieszkanie, projekt aranżacji gratis

Firma Duda Development oferuje do każdego mieszkania w swojej inwestycji Diasfera Łódzka bonus w postaci bezpłatnego projektu aranżacji. Na czym polega promocja i kto może z niej skorzystać?

Mieszkańcy Łodzi dobrze już znają Diasferę: utrzymana w stonowanych barwach elewacja budynku skontrapunktowana jest przez barwny, baśniowy mural, który deweloper stworzył naprzeciwko swojej inwestycji we współpracy z młodymi lokalnymi artystami. A wszystko to w bezpośrednim sąsiedztwie parku Źródliska.

Mieszkańcy Diasfery (wkrótce rozpoczną się odbiory mieszkań wybudowanych w ramach II etapu) chwalą sobie jej doskonałą lokalizację łączącą bliskość zieleni z dostępnością wszystkich miejskich rozrywek, a także funkcjonalne rozkłady mieszkań i stylowe przestrzenie wspólne.

Obecnie deweloper proponuje poszukującym mieszkań zarówno dla siebie, jak i pod wynajem, wyjątkowo atrakcyjną promocję: każda osoba, która podpisze umowę deweloperską na zakup mieszkania w Diasferze, otrzyma projekt jego aranżacji gratis. Pakiet projektowy obejmuje plan układu funkcjonalnego, projekt techniczny, zestawienie materiałów, namiary na sprawdzonych wykonawców oraz wizualizację łazienki i jeszcze jednego, dowolnie wybranego pomieszczenia w mieszkaniu. Projekt przygotowuje firma WS Budownictwo na podstawie swojego Pakietu Złotego.

 

Oferta obowiązuje przy podpisaniu umowy deweloperskiej do 31.03.23 r. i nie łączy się z innymi promocjami.

 

Osoby zainteresowane zakupem w ramach promocyjnej oferty mogą kontaktować się z biurem sprzedaży telefonicznie, dzwoniąc pod numer +422069050, lub mailowo: diasfera@dudadevelopment.pl.