Serwis Domiporta został patronem gry "Generalne Remonty Domów" - premiera już 17 maja

Już 17 maja do sprzedaży trafi gra komputerowa o działaniach bliskich sercu każdego specjalisty ds. nieruchomości. Gra "Generalne Remonty Domów" pozwoli nam wirtualnie potrenować flipowanie nieruchomości.

Gra "Generalne Remonty Domów" jest polską edycją gry House Flipper przygotowaną przez krakowskie studio Empyrean. Pisaliśmy o niej w zeszłym roku, link można znaleźć tutaj

Generalne Remonty Domów

W grze Generalne Remonty Domów możesz zostać jednoosobową ekipą renowacyjną. Zadaniem gracza będzie kupno zrujnowanych domów i ich gruntowany remont oraz aranżacja. Wśród zadań będą między innymi: wyburzanie ścian, wymiana gniazdek elektrycznych, wymiana sprzętu AGD, malowanie, układanie płytek oraz sprzedaż i kupno mebli.

Jedyną drogą do sukcesu będzie kupowanie domów tanio, odnawianie ich i sprzedawanie o wiele drożej! Twórcy obiecują pełną dowolność przy możliwości wyboru nieruchomości oraz ogromną różnorodność przy aranżacji wnętrz. 

Stań się projektantem wnętrz

Flipowanie nieruchomości jest przedmiotem zarobku sporej grupy ludzi, dzięki dziełu studia Empyrean będzie można się w ograniczonym stopniu przekonać z czym specjaliście od flipowania muszą się mierzyć na co dzień. 

Głównym zadaniem gracza będzie bowiem zarabianie na flipping properties. Każdy etap ukazany w produkcji będzie wymagał od gracza wykonania odpowiedniej ilości prac. 

Gracz stopniowo buduje swój kapitał w grze. Najpierw wykonując zlecenia (napraw, posprzątaj, umebluj, pomaluj) a później, kiedy już coś zarobi, jest w stanie kupować domy.

- opowiada o genezie gry jeden z jej twórców - Krzysztof Krej, założyciel firmy Empyrean.  

Cechy gry:

  • Przyjmuj drobne zlecenia, zdobywaj doświadczenie i zarabiaj pieniądze.
  • Regularnie sprawdzaj oferty i kupuj zrujnowane budynki poniżej wartości rynkowej.
  • Zacznij generalny remont od totalnej demolki! Odstresuj się i rozwalaj ściany, by dać wnętrzom nieco przestrzeni!
  • Zostań złotą rączką i samodzielnie naprawiaj wszystkie napotkane usterki! Przykręcaj, mocuj, wymieniaj, maluj – tylko ty możesz sprawić, że stare wnętrza zalśnią jak nowe!
  • Masz w sobie duszę artysty? Wyraź siebie dzięki możliwościom, jakie dają Generalne Remonty Domów! Stwórz swoje wymarzone miejsce na ziemi za pomocą setek przedmiotów – mebli i dodatków!
  • Szlifuj swoje umiejętności jako handlarz nieruchomościami i sprzedawaj kolejne domy. Wdrażaj nowe mechanizmy i powiększaj swój kapitał, by mieć dostęp do poważniejszych inwestycji!

Gra będzie dostępna od 17 maja w polskiej wersji językowej (napisy) w największych sieciach handlowych. Jednym z dwóch głównych patronów jest serwis - Domiporta.pl!

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na Facebooku. W okolicach premiery będziemy startować z konkursem, w którym będzie do wygrania 10 egzemplarzy gry!