Budują apartamentowiec na plaży. Odległość od morza: 0 metrów

Szczeciński deweloper Asset Home rozpoczął budowę luksusowego apartamentowca "The Sea Resort" bezpośrednio na plaży, w lokalizacji dotychczas uważanej za niedostępną dla tego typu projektów.

W Międzyzdrojach powstaje nietypowa inwestycja. Apartamentowiec, który wznosi jeden ze szczecińskich deweloperów, wyrasta bowiem bezpośrednio na plaży.

 


Media zwracają uwagę, że inwestycja powstaje nie tylko bardzo blisko linii brzegowej, ale i w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego

W Pobierowie już kończą

Projekt przewiduje powstanie 153 apartamentów o powierzchni od 26 do 117 m kw. Ceny lokali zaczynają się od 757 tys. zł. Deweloper zapowiada pięciogwiazdkowy standard obiektu, z apartamentami wyposażonymi w przestronne tarasy i jednotaflowe szyby zapewniające nieograniczony widok na morze.

 

Nie wszystkim inwestycja się podoba. W mieście pojawiły się plakaty krytykujące Radę Miejską za zgodę na tego typu inwestycje. Media donoszą też, że niezadowoleni są niektórzy plażowicze, którym przeszkadza hałas dobiegający z placu budowy.

Kiedy ukończą inwestycję?

Budowa ma zostać ukończona w grudniu 2025 roku. Inwestycja w Międzyzdrojach jest kolejnym przykładem budzących dyskusje projektów deweloperskich na polskim wybrzeżu, obok głośnego Hotelu Gołębiewski w Pobierowie.

 

Fot. Kapitel