Mieszkaniowy PGE Narodowy - Mieszkania i Domy - 24 i 25 listopada

Ostatnia szansa w tym roku dla poszukujących własnego lokum, by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie lub dom.

Spotykamy się na PGE Narodowym, w ostatni weekend listopada, na finałowej w tym roku edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. W tym sezonie to ostatnia szansa, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z kompleksową ofertą czołowych deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami i pośredników finansowych proponujących korzystne kredyty.

Mieszkaniowy PGE Narodowy

Na odwiedzających czeka wiele ciekawych promocji oraz rabatów, istnieje możliwość zakupu nieruchomości na specjalnych, korzystnych warunkach. Nieustannie celem Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE jest najpełniejsza prezentacja oferty mieszkań, domów i działek oraz kredytów, a także wszechstronna pomoc w bezpiecznym pokonaniu drogi do własnego M.

Stolica jest największym placem budowy w kraju, Warszawa ściąga jak magnes osoby z Polski, a ostatnio również i ze świata. Przybywa młodych, aktywnych, szukających dobrego miejsca dla rozwoju swojej kariery zawodowej czy biznesowej. Zainteresowanych mieszkaniami, domami i działkami nie brakuje. Popyt na rynku nadal góruje nad podażą. Niezależnie od tego czy inwestycja w mieszkanie ma być udaną lokatą kapitału czy rozwiązaniem własnych kwestii mieszkaniowych warto odwiedzić Targi Mieszkaniowe Murator EXPO z ich unikalnymi możliwościami porównywania aktualnych ofert deweloperów, agencji obrotu nieruchomościami i pośredników kredytowych, a przy tym korzystania z fachowych porad niezależnych ekspertów.

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO

Swoją ofertę zaprezentują: deweloperzy, banki i pośrednicy kredytowi a także pośrednicy w obrocie nieruchomościami, w tym najbardziej znane warszawskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: APM Development, BouyguesImmobilier Polska, Leroy Merlin, Nowe Zamienie, Port Praski, PP Investments – Punkt Ceramiczna, Radius Projekt, Robyg, TM Real EstateGroup – Nieruchomości W Hiszpanii, Tynkbud1, Unimax Development.

Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z pośrednikami, otrzymać symulację wysokości i warunków kredytu by ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, czy też co należy zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych.

Zakup mieszkania to nie tylko wybór dogodnej lokalizacji. Za tą decyzją stoi również potrzeba wnikliwego poznania rynku, znajomość prawa i należyte możliwości finansowe. W Strefie Porad można korzystać z bezpłatnej porady konsultantów. Punkty doradcze świadczą porady z zakresu: finansowania zakupu nieruchomości, podatków, prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wyceny nieruchomości, remontu i budowy domu, architektury, projektowania i stylizacji wnętrz.

WSTĘP NA TARGI WOLNY

24 i 25 listopada (sobota-niedziela)

PGE Narodowy

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.