130. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Wszyscy zainteresowani kupnem domu bądź mieszkania powinni odwiedzić 130. Krakowską Giełdą Domów i Mieszkań, która odbędzie się w dniach 13-14 września 2018 roku w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to organizowane cyklicznie targi, podczas których prezentowane są najnowsze inwestycje mieszkaniowe z Krakowa i okolic. To doskonała okazja, by zapoznać się z wachlarzem dostępnych na rynku ofert, porównać różne inwestycje i rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące zakupu domu lub mieszkania. Podczas targów istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady doradców kredytowych, projektowych i prawnych.

Na uczestników targów czekają również specjalne oferty i promocje, a także darmowy Katalog Giełdowy zawierający przekrój prezentowanych ofert oraz mapa Krakowa z zaznaczonymi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi.

W sobotę 13 października zapraszamy Państwa również na panel wykładów prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego oraz ekspertów finansowych:

12.30 - Zakup mieszkania – jak się do tego przygotować?

Magdalena Hojniak, Krakowski Rynek Nieruchomości

13.00 - Prospekt deweloperski – jak zbadać wiarygodność dewelopera

Jarosław Knap, Krakowska Grupa Multimedialna

13.30 - Planowanie zakupu nieruchomości z kredytem hipotecznym 

Albert Opoka, Phinance

Bezpłatna wejściówka jest do pobrania TUTAJ

Telefon: 12 630 17 57

Fax: 12 630 17 57

 
Email: biuro@sbdim.pl

WWW: gielda.sbdim.pl

Organizator: Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań