128. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Wszyscy zainteresowani kupnem domu bądź mieszkania powinni się odwiedzić 128. Krakowską Giełdą Domów i Mieszkań, która odbędzie się w dniach 26-27 maja 2018 roku w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to organizowane cyklicznie targi, podczas których prezentowane są najnowsze inwestycje mieszkaniowe z Krakowa i okolic. To doskonała okazja, by zapoznać się z wachlarzem dostępnych na rynku ofert, porównać różne inwestycje i rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące zakupu domu lub mieszkania. Podczas targów istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady doradców kredytowych, projektowych i prawnych.

Na uczestników targów czekają również specjalne oferty i promocje, a także darmowy Katalog Giełdowy zawierający przekrój prezentowanych ofert oraz mapa Krakowa z zaznaczonymi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi.

W sobotę 26 maja zapraszamy Państwa również na panel wykładów prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego oraz ekspertów finansowych:

12.30 – Przewodnik dla kupujących mieszkanie

Magdalena Hojniak, Krakowski Rynek Nieruchomości

13.00 – Bezpieczny zakup mieszkania

Jarosław Knap, Krakowska Grupa Multimedialna

13.30 – Jak najtaniej wziąć kredyt hipoteczny - krok po kroku

Wojciech Mróz, Phinance

Bezpłatna wejściówka jest do pobrania TUTAJ

Telefon: 12 630 17 57

Fax: 12 630 17 57

 
Email: biuro@sbdim.pl

WWW: gielda.sbdim.pl

Organizator: Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań