Relacja z 127. edycja Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań

W dniach 7-8 kwietnia w Centrum Targowym Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego 14 odbyła się 127. edycja Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań zorganizowana przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Pomimo konkurencji w postaci słonecznej pogody, targi odwiedziło ok. 1300 gości, którzy mieli możliwość porównać w jednym miejscu oferty poszczególnych firm deweloperskich, a także zasięgnąć darmowej porady prawnej, kredytowej czy projektowej.

Eksperci finansowi

Podczas darmowych prelekcji dedykowanych klientom giełdy goście wysłuchali wykładów prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego oraz ekspertów finansowych – otrzymali zestaw porad dotyczących zakupu domu lub mieszkania – zarówno do własnego użytkowania, jak i pod inwestycję – a także zapoznali się z kosztami kredytu hipotecznego.

Domiporta.pl

 Stwórzmy razem dobre miasto

Poranna konferencja giełdowa została poświęcona przede wszystkim podsumowaniu roku 2017. Ewelina Wójciak i Piotr Krochmal z Monitora Rynku Nieruchomości skomentowali miniony rok pod kątem sytuacji na rynku nieruchomości, zaś Albert Opoka z Phinance S.A. omówił rynek kredytowy.

Nasza ekipa na targachNasza ekipa na targach Domiporta.pl

Na zakończenie konferencji wyświetlono film będący krótką relacją z drugiej debaty z cyklu "Stwórzmy razem dobre miasto" na temat komunikacji miejskiej w Krakowie, zorganizowanej przez  SBDiM w dniu 1 marca z przedstawicielami władz Krakowa, ZIKiTu, Pracowni Planowania i Projektowania Systemów Transportu Altrans, Politechniki Krakowskiej, deweloperów i architektów oraz ruchów miejskich.

Kolejna Krakowska Giełda Domów i Mieszkań odbędzie się już 26-27 maja br.