Targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - Stadion Narodowy - 14-15 kwietnia

Za niecały miesiąc na Stadionie Narodowym odbędzie się 63 edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Będzie to idealne miejsce dla zainteresowanych kupnem nieruchomości. W trakcie targów będą również przeprowadzone liczne panele dyskusyjne.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M.

Wystawcy

Na zainteresowanych czekać będzie blisko 15 niezależnych ekspertów
służących radą i pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z
dziedziny m.in.: prawa, finansów, podatków oraz aranżacji wnętrz i architektury.

TargiTargi materiały prasowe / Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Na 63. edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE inwestycje przedstawią znane
warszawskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: APM Development, Bouygues
Immobilier Polska, Koneser, Marvipol, PHN Development, Port Praski, Radius Projekt,
Robyg.

Porady

Ekspozycję wystawców dopełni bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum
Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Warto odwiedzić Targi, wybrać mieszkanie i rozpocząć procedurę kredytową - zainteresowani będą mogli przeprowadzić analizę kosztów kredytu hipotecznego, zbadać wstępnie swoją zdolność kredytową, uzyskać pomoc w wypełnieniu wniosku oraz informacje o wymaganych dokumentach potrzebnych do jego rozpatrzenia, ocenić ryzyko zakupu mieszkania.

TargiTargi materiały prasowe / Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Będzie można dowiedzieć się jak uniknąć błędów przy projektowaniu własnego mieszkania czy jak optycznie powiększyć wnętrze.

Prawo

Dyżurujący w targowym Centrum prawnicy pomogą w sformułowaniu prawidłowej umowy o zakup mieszkania, zaoferują kompleksową obsługę realizacji procesu budowlanego, zagwarantują pomoc w zawieraniu umów w obrocie nieruchomościami, opodatkowaniu transakcji na rynku nieruchomości, podatku od nieruchomości, rozstrzyganiu sporów z organami podatkowymi (odwołania od decyzji, skargi na decyzje administracyjne, wnioski o zwrot nadpłaty i inne pisma z zakresu postępowania podatkowego, w tym wnioski o wydanie interpretacji podatkowej). 

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie wydarzenia TUTAJ

WSTĘP NA TARGI
14 i 15 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00–17.00