Byliśmy na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na warszawskim Torwarze

Targi, które się odbyły w ubiegły weekend były świetnym przykładem rosnącego zainteresowania zakupem nieruchomości wśród Polaków.

Nie ma się czemu dziwić, wszak targi są najlepszym miejscem by w jednym miejscu porównać oferty deweloperów, zapoznać się z najnowszymi inwestycjami oraz skorzystać z pomocy prawników. 

Wystawcy

Na targach nie zabrakło największych deweloperów w kraju prezentujących swoje najlepsze inwestycje oraz wiele promocji przygotowanych, tylko na to wydarzenie. Pośród stoisk można było znaleźć takich wystawców jak PM Development, Bouygues Immobilier Polska, Koneser, Marvipol, PHN Development, Port Praski, Radius Projekt czy Robyg.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIETargi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE domiporta.pl

Nie brakowało również mniejszych deweloperów o równie interesującej ofercie. Dużym zainteresowaniem cieszył się na przykład Victoria Dom.

Porady

Ekspozycję wystawców dopełnił bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIETargi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE materiały prasowe

Nic nie stało na przeszkodzie by odwiedzić Targi, wybrać mieszkanie i rozpocząć procedurę kredytową wraz z analizą kosztów kredytu hipotecznego i zbadaniem swojej zdolność kredytowej. 

Rynek

Czy po poprzednim - bardzo dobrym - roku nadejdzie kolejny rekordowy? Na to się zanosi. Mieszkań oddanych do użytkowania do tej pory oddano o 10 procent więcej niż w zeszłym roku co jest bardzo dobrą prognozą.

Nasze stoisko na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIENasze stoisko na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE domiporta.pl

Patrząc na frekwencję targów, również można wyciągnąć wnioski, że w nieruchomościach dzieje się najlepiej od wielu lat. I to pomimo końca programu Mieszkanie dla Młodych. W weekend targi odwiedziło 7 127 zainteresowanych!