62. edycja Targów Nowy DOM Nowe Mieszkanie + Centrum Rynku Wtórnego

W dniach 17 i 18 marca na warszawskim Torwarze odbędzie się kolejna edycja targów Nowy DOMO Nowe MIESZKANIE - kompleksowy przegląd domów i mieszkań z Warszawy i okolic.

Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Wystawcy

Na targach oferta mieszkań nadal jest pokaźna i różnorodna, można będzie znaleźć ciekawe oferty – nowe inwestycje mieszkaniowe, w których można bez ograniczeń wybrać optymalnie zaprojektowane i najlepiej położone mieszkanie i takie, w których pozostały ostatnie lokale wystawiane na sprzedaż teraz w okazyjnej cenie. Tym razem na targowych gości czekać będzie blisko 100 wystawców, a wśród nich m.in.: APM Development, Arche, Atal, Grupa Napollo, LC Corp, MAK DOM, Port Praski, Radius Projekt, Robyg, Yareal Polska.

Rynek Wtórny

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego. Blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic.

Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagać będą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

 Zdolność kredytowa

Jednocześnie na targach zainteresowani będą mogli zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”. Na miejscu można będzie uzyskać wsparcie analityka kredytowego. Targowi goście w czasie bezpłatnych wykładów i seminariów dowiedzą się: jak uniknąć problemów przy ubieganiu się o kredyt, poznają kolejne etapy analizy wniosku w bankach, mogą również liczyć na praktyczne porady dotyczące sprawdzenia umowy kredytowej przed jej podpisaniem.

Konsultacje ze specjalistami

Pod targowym dachem Torwaru targowi goście będą mogli korzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji również z dziedziny aranżacji wnętrz. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego.

Dla zwiedzających przygotowano cykl prelekcji, w czasie których omówione zostaną interesujące zagadnienia: jak wykończyć mieszkanie, nie portfel, jak urządzić swój dom za pomocą światła, jak funkcjonalnie urządzić strefę ogólną a jak strefę prywatną w domu lub mieszkaniu czy: co warto wiedzieć przed zakupem nieruchomości... Można będzie poznać zasady urządzania małych mieszkań, dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Targi Nowy Dom Nowe MIESZKANIE

Gdzie: Torwar; ul. Łazienkowska 6a
Kiedy: 17 i 18 marca (sobota-niedziela)

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawie i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.