Ponad 1100 uczestników 126-edycji Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań - byliśmy tam!

Zakończyła się 126 edycja targów nieruchomościowych Krakowska Giełda Domów i Nieruchomości. Pomimo nienajlepszej aury w Centrum Targowym Chemobudowa pojawiło się ponad 1000 odwiedzających.

Targi, które odbyły się w ostatni weekend zapoczątkowały tegoroczne sześć spotkań, na których mieszkańcy Małopolski mogą się zapoznać z ofertą mieszkaniową swojego regionu oraz uzyskać korzystne rabaty od deweloperów. 

Duże zainteresowanie targami

Jak podaje organizator - jedynie korzystając z darmowych wejściówek - na targach pojawiło się 1167 osób. Serwis Domiporta.pl również skorzystał z zaproszenia i wielką radością nasz zespół odpowiadał zainteresowanym na pytania dotyczące zakupu nieruchomości oraz tego jak najłatwiej znaleźć wymarzony dom bądź mieszkanie. 

Nie tylko oferty

Podczas sobotniej konferencji giełdowej zaprezentowane zostały zmiany w podatkach od 2018 roku oraz plany inwestycyjne i infrastrukturalne Miasta Kraków na najbliższy rok. Na zakończenie konferencji wyświetlono film, będący krótką relacją z pierwszej debaty z cyklu "Stwórzmy razem dobre miasto", na temat urbanistyki Krakowa, którą SBDiM przeprowadziło w dniu 18 stycznia br. z przedstawicielami władz Krakowa, samorządu lokalnego, deweloperów i architektów oraz ruchów miejskich.

Nasz zespół w czasie targów ochoczo odpowiadał na wszystkie pytania zainteresowanych klientów.Nasz zespół w czasie targów ochoczo odpowiadał na wszystkie pytania zainteresowanych klientów. Domiporta.pl

Z kolei podczas prelekcji dedykowanych klientom giełdy goście mieli możliwość wysłuchać wykładów prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego oraz ekspertów finansowych – otrzymali zestaw porad dotyczących zakupu mieszkania, zapoznali się z istotnym dokumentem, jakim jest prospekt deweloperski, a także dowiedzieli się, co nowego czeka nas na rynku kredytów hipotecznych w 2018 roku.