10. trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

W ERGO ARENIE w dniach 17 i 18 lutego odbędzie się inaugurująca sezon trójmiejska 10. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE -
kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z: Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta.

W tym sezonie to pierwsza możliwość, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się
z całościową ofertą czołowych deweloperów i pośredników kredytowych proponujących zadowalające kredyty. Nie zabraknie także niezależnych ekspertów, którzy doradzą w razie wątpliwości.

Partnerami merytorycznymi Targów są: GALERIA WNĘTRZ CITY MEBLE oraz IKEA, które przedstawią nowości i aktualne kierunki w aranżacji wnętrz. Wszyscy odwiedzający Targi mogą uczestniczyć w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami, do wygrania m.in.: narzędzia przydatne w każdym mieszkaniu i domu.

Tym razem na targowych gości czekać będzie blisko 100 wystawców, a wśród nich znane trójmiejskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: ALLCON, ARCHICOM, ATAL, ECO CLASIC, EURO STYL, INPRO, DEKPOL, PB DOMESTA, PB GÓRSKI, PB KOKOSZKI, ROBYG, SEMEKO, TS INVEST. Taki skład oferujących mieszkania to duża szansa na zakup własnego lokum w ofercie specjalnej, możliwość zapoznania się z najnowszymi inwestycjami, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych.

Zakup mieszkania to nie tylko wybór dogodnej lokalizacji. Za tą decyzją stoi również potrzeba wnikliwego poznania rynku, znajomość prawa i należyte możliwości finansowe. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu
i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”.

Równolegle z Targami odbywać się będą bezpłatne wykłady, seminaria i warsztaty. Pod targowym dachem ERGO ARENYtargowi goście będą mogli korzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: podatków, finansów czy aranżacji wnętrz.Na miejscu można będzie uzyskać wsparcie analityka kredytowego.

Planujemy własne M

Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie
z rynku wtórnego.

Partnerzy merytoryczni targów: GALERIA WNĘRZ CITY MEBLE oraz IKEA przygotowali dla zwiedzających ciekawy cykl prelekcji. Można będzie poznać zasady urządzania małych mieszkań, dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ponadto dyżurujący w stoiskach styliści i architekci wnętrz będą oferować odwiedzającym wszechstronną pomoc w podejmowaniu decyzji o wyglądzie mieszkań i domów - w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi.

Obok indywidualnych porad w blokach tematycznych omówione zostaną najbardziej interesujące odwiedzających zagadnienia: jak wykończyć mieszkanie, nie portfel, jak urządzić swój dom za pomocą światła, jak funkcjonalnie urządzić strefę ogólną a jak strefę prywatną  w domu lub mieszkaniu czy: co warto wiedzieć przed zakupem nieruchomości.

Podaż, popyt, targowe smaczki…

Jak podaje firma doradcza REAS w 2017 r., w całym kraju sprzedano 72,7 tys. mieszkań, czyli o 17,3% więcej niż rok wcześniej. Były to jednocześnie najlepsze pod względem liczby sprzedanych mieszkań cztery kolejne kwartały w historii polskiego rynku mieszkaniowego. Rosnącemu popytowi sprostali deweloperzy z Trójmiasta, którzy sprzedali w tym czasie 10,2 tys. mieszkań. Niskie stopy procentowe kredytów hipotecznych, okazyjne ceny mieszkań, duży wybór ofert wpływają korzystnie na popyt. Ale… ceny ofertowe mieszkań rosną i w Trójmieście są już o 15% wyższe niż przed rokiem i był to najwyższy wzrost odnotowany w kraju. Nadal jednak popyt przewyższa podaż.

WSTĘP WOLNY

ERGO ARENA

17 i 18 lutego (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00

Plac Dwóch Miast 1, Sopot/Gdańsk