126. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Wszyscy zainteresowani kupnem domu bądź mieszkania powinni się zainteresować 126. Krakowską Giełdą Domów i Mieszkań, która odbędzie się w dniach 03-04 lutego 2018 roku w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to organizowane cyklicznie targi, podczas których prezentowane są najnowsze inwestycje mieszkaniowe z Krakowa i okolic. To doskonała okazja, by zapoznać się z wachlarzem dostępnych na rynku ofert, porównać różne inwestycje i rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące zakupu domu lub mieszkania. Podczas targów istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady doradców kredytowych, projektowych i prawnych.

Na uczestników targów czekają również specjalne oferty i promocje, a także darmowy Katalog Giełdowy zawierający przekrój prezentowanych ofert oraz mapa Krakowa z zaznaczonymi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi.

W sobotę 03 lutego zapraszamy Państwa również na panel wykładów prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego oraz ekspertów finansowych:

12.30 – Zakup mieszkania – o czym musisz wiedzieć

Magdalena Hojniak, Krakowski Rynek Nieruchomości

13.00 – Prospekt i umowa deweloperska

Jarosław Knap, Krakowska Grupa Multimedialna

13.30 – Co nowego czeka nas na rynku kredytów hipotecznych w 2018 roku?

Albert Opoka, Phinance

Bezpłatna wejściówka jest do pobrania TUTAJ

Telefon: 12 630 17 57

Fax: 12 630 17 57

Email: biuro@sbdim.pl

WWW: gielda.sbdim.pl

Organizator: Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań