124. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Wszystkich zainteresowanych kupnem domu lub mieszkania zapraszamy do Centrum Targowego Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego 14 w dniach 14-15 października w godzinach 10:00-17:00 na 124. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to organizowane cyklicznie targi, podczas których prezentowane są najnowsze inwestycje mieszkaniowe z Krakowa i okolic. To doskonała okazja, by zapoznać się z wachlarzem dostępnych na rynku ofert, porównać różne inwestycje i rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące zakupu domu lub mieszkania. Podczas targów istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady doradców kredytowych, projektowych i prawnych. Na uczestników targów czekają również specjalne oferty i promocje, a także darmowy Katalog Giełdowy zawierający przekrój prezentowanych ofert oraz mapa Krakowa z zaznaczonymi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi.

Dodatkowo w sobotę 14 października zapraszamy Państwa na panel wykładów prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego oraz ekspertów finansowych:

12.30 – ABC kupującego mieszkanie

Magdalena Hojniak, Krakowski Rynek Nieruchomości

13.00 – Bezpieczny zakup mieszkania – jak sprawdzić inwestycję?

Jarosław Knap, Krakowska Grupa Multimedialna

13.30 – Najważniejsze koszty w kredycie hipotecznym

Albert Opoka, Phinance

Bezpłatna wejściówka jest do pobrania TUTAJ

Telefon: 12 630 17 57

Fax: 12 630 17 57

Email: biuro@sbdim.pl

WWW: gielda.sbdim.pl

Organizator: Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań