Rusza sprzedaż nowych mieszkań w Sosnowcu

Katowicki deweloper BD Inwestor rozszerza swoją działalność i wprowadza do sprzedaży 1 etap Osiedla Żelazna, które powstanie w dzielnicy Niwka. Budowa rusza już jesienią tego roku.

Nowe mieszkania są odpowiedzią na potrzeby rynku, przede wszystkim na nowopowstające miejsca pracy w strefie ekonomicznej. Projekt osiedla to połączenie ciekawych architektonicznie detali z dobrym pomysłem – deweloper planuje duży parking, bezpieczny plac zabaw oraz zieloną przestrzeń, która ma stać się miejscem odpoczynku i relaksu przyszłych mieszkańców. Na osiedlu pojawią się także lokale użytkowe, które mają za zadanie ułatwić codzienność: Chcemy aby pojawiły się tam usługi, których oczekują mieszkańcy – pralnia lub sklep. Jednocześnie jesteśmy otwarci na propozycje i słuchamy potrzeb.

Wizualizacja klatki schodowej w inwestycji Osiedla ŻelaznaWizualizacja klatki schodowej w inwestycji Osiedla Żelazna materiały prasowe

Na ponad hektarowej działce powstaną 4 pięciokondygnacyjne budynki, w których znajdzie się łącznie 128 mieszkań. W pierwszym etapie BD Inwestor oferuje 32 lokale 2 i 3 pokojowe, w najpopularniejszych metrażach od 32 m2 do 78 m2. Mieszkaniom na parterze towarzyszą prywatne ogrody, w ofercie znajdują się również lokale z balkonami – niektóre nawet o powierzchni prawie 18 m2.

Osiedle Żelazna to przede wszystkim doskonała lokalizacja i komunikacja: w zasięgu kilkuminutowej jazdy samochodem znajduje się centrum Sosnowca, strefa inwestycyjna przy S1. W łatwy sposób można dostać się do centrum Katowic (11 minut). Otoczenie osiedla to także duży wybór sklepów, przychodni i punktów usługowych, ale też łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Wizualizacja inwestycji Osiedle ŻelaznaWizualizacja inwestycji Osiedle Żelazna materiały prasowe

Wielokrotnie pytano o te mieszkania w biurze sprzedaży, co pokazuje, że potrzeby rynku są ogromne. Jesteśmy niezwykle ciekawi, czy Osiedle Żelazna zostanie równie ciepło przyjęte, jak katowicka inwestycja Premier Park, która powstaje na Osiedlu Witosa.