BD Inwestor rusza ze sprzedażą mieszkań na osiedlu Witosa

Rusza nowy projekt deweloperski w Katowicach - w już dostępnym pierwszym etapie znalazło się 85 mieszkań i apartamentów w dwóch budynkach. Podpisano już umowy na pierwsze lokale.

Premier Park to wyjątkowa koncepcja zagospodarowania trudnego terenu – BD Inwestor podjął się wyzwania rekultywacji obszaru, który od lat dzielił osiedle Witosa. Teraz powstanie tu kompleks mieszkań i apartamentów - w pierwszym etapie do sprzedaży trafiło 78 mieszkań w budynku Grand House i 7 prestiżowych apartamentów w kameralnej Villa Class.

Grand House to 4 piętrowy budynek z trzema odrębnymi klatkami. Kondygnacja podziemna została przeznaczona na parking z 69 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. W ofercie znalazły się zarówno popularne kawalerki, jak i mieszkania dwu- i trzypokojowe, metraże zaczynają się już od 26 mkw. Na parterze Grand House deweloper przewiduje usługi dedykowane wygodzie mieszkańców – bistro, market i przychodnię lekarską.

materiały prasowe

Na szczególną uwagę zasługuje Villa Class – kameralny apartamentowiec z 7 mieszkaniami, szklaną windą i niezwykłymi możliwościami aranżacji. Założeniem Villi Class było stworzenie intymnej atmosfery własnego domu w klimacie miejskiej willi.

Przestronne mieszkania od 85 do 96 mkw dostępne są zarówno z tarasami, jak i prywatnymi ogrodami. W ofercie Premier Park znajduje się również zapierający dech w piersiach penthouse, który obejmuje najwyższy poziom Villi Class. Na powierzchni 163 mkw zaplanowano m.in. 3 sypialnie, kuchnię, salon, jadalnię oraz przeszklony hol wejściowy z windą. Kondygnacja podziemna budynku Villa Class uwzględnia 12 miejsc postojowych.

materiały prasowe

W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców deweloper przygotowuje na terenie osiedla plac zabaw, żłobek i przedszkole, które nie tylko zapewnią profesjonalną opiekę nad najmłodszymi ale też niezwykle ułatwią codzienne obowiązki.