Historia miłości wypisana na ścianach - agent nieruchomości pomógł w zaręczynach

Agent nieruchomości w Polsce jest zupełnie inaczej postrzegany niż w Stanach. Oto historia, gdy w zaręczynach pewnej parze pomógł agent nieruchomości. Tak to się robi na Zachodzie!

Wszystko zaczęło się od marzenia Kevina Murray'a oraz Kimberly Gendron o wspólnym domu w Milwaukee. W ich urzeczywistnieniu pomógł agent nieruchomości agencji Redfin. I zrobił dużo więcej. 

Dom marzeń

Agentem odpowiedzialnym za pomoc parze został Randy Lee. Od samego początku był wtajemniczony w pomysł Kevina by zaręczyć się w nowym-wymarzonym domu pary. 

Panowie przystąpili do przygotowań, gdy tylko dom został wybrany, a Kimberly na parę dni wyjechała z miasta.

Kevin miał świetny pomysł by uczynić tą propozycję na stałe wpisaną w wymarzony dom.

- mówi Randy Lee, agent nieruchomości Redfin. 

Plan na zaręczyny

Para była zdecydowana odmalować wszystkie wnętrza w nowym domu, dlatego też Kevin wpadł na pomysł by na obecnej warstwie farby wypisać cytaty, historię ich adoptowanych zwierząt, teksty ulubionych piosenek oraz linię czasu z oznaczeniem miast, w których żyli podczas swojego pięcioletniego związku. 

redfin.com

Randy i Ja spędziliśmy cały dzień na planowaniu zaręczyn, upewniając się zawczasu, że Kimberly nie będzie domu przez kilka dni i uda się ją zaskoczyć. 

- powiedział Kevin Murray, świeżo upieczony narzeczony. 

Kimberly nie trzymała długo w niepewności Kevina i powiedziała "TAK". Cała sytuacja już zaskoczyła i nie kryła szczęścia. Pomysł z wypisaniem słów na ścianie w nowym domu bardzo się jej spodobał. 

Malowanie tych cytatów było wielkim przeżyciem, ale dobrze się czuję, że już na zawsze te słowa będą przy nas. 

- powiedział Kevin oceniając cały pomysł. 

Wszystkiego dobrego przyszłej młodej parze! I więcej takich pomocny agentów nieruchomości. 

Źródło: redfin.com