Vector+ - inwestycja na półmetku budowy może się pochwalić dwiema gotowymi wieżami

Jak można przeczytać w notce prasowej, pod koniec kwietnia ma zostać ukończona konstrukcja dwóch wież, będących dominantą całej inwestycji. Pierwsi najemcy mają się wprowadzić na początku 2019 roku.

Jednocześnie tempa nabierają prace związane z budową nowej stacji SKM Warszawa-Obozowa, która powstaje tuż przy Vector+ i zapewni dogodne połączone z północną częścią stolicy.

Budynek w kształcie litery H

Ma to być nowoczesny budynek biurowy w kształcie litery H składający się z dwóch prostopadłościennych brył. Jedna będzie mieć wysokość 7 kondygnacji, druga 15. Obie będą połączone łącznikiem, na którego dachu będzie zaaranżowany zielony taras. 

Wizualizacja inwestycji Vector+Wizualizacja inwestycji Vector+ materiały prasowe

Budynek będzie pokryty elewacją z takich materiałów jak szkło i aluminium. Za projekt odpowiada renomowana pracownia JSK Architekci. Studio może się poszczycić projektem Stadionu Narodowego w Warszawie oraz lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. 

Inwestycja Vector+

Inwestycja jest zlokalizowana przy skrzyżowaniu Al. Prymasa Tysiąclecia z ul. Obozową. Przyszli najemcy biurowca będą mieli zapewniony nie tylko wygodny dojazd samochodem, ale również dogodny dojazd każdym środkiem transportu szynowego, który dynamicznie rozwija się na Woli.

Za nami rok pełen wyzwań, dlatego z prawdziwą satysfakcją cieszymy się, że jesteśmy już na półmetku inwestycji – właśnie ukończyliśmy niższą, 7-kondygnacyjną wieżę. Wiechę planujemy zawiesić w wakacje. 

- mówi Paweł Bujski, Prezes Zarządu City Level, inwestora projektu

Wizualizacja inwestycji Vector+Wizualizacja inwestycji Vector+ materiały prasowe

Biurowiec zaoferuje najemcom ponad 14000 metrów kwadratowych nowoczesnej przestrzeni biurowo-handlowej z certyfikatem BREEAMVery Good i liczne udogodnienia, m.in. atrakcyjną przestrzeń relaksacyjną na ogólnodostępnym tarasie czy szatnie z prysznicami dla rowerzystów.

Źródło: materiały prasowe