Dzień otwarty w inwestycji Sabbia już w tą niedziele na Bielanach

Deweloper Green House Development zaprasza na dzień otwarty w inwestycji Sabbia na Bielanach. Biuro sprzedaży czeka na zainteresowanych w najbliższą niedzielę.

Nadarzy się okazja do zwiedzenia inwestycji Sabbia i to już w najbliższą niedziele, kiedy pogada ma być istotnie wiosenna.

Dzień otwarty

W niedzielę będzie świetna okazja do zapoznania się z inwestycją oraz wnętrzami wybranego apartamentu, podczas niedzielnego spaceru przez Parki Stawy Kellera lub Kaskada. Zespół Green House Development będzie czekał na pytania w godzinach: 10:00 – 15:00, przy al. Słowiańskiej 19 c.

Inwestycja Sabbia

Osiedle Sabbia położone jest w prestiżowej części Bielan, sąsiaduje z Parkiem Stawy Kellera i Parkiem Kaskada. Ma łączyć nowoczesną architekturę z prestiżem przestronnych, luksusowych mieszkań.

Ta kameralna inwestycja to 12 apartamentów, ulokowanych w dwóch eleganckich budynkach. Sabbia została zaprojektowana ze staranną dbałością o estetykę detalu, ma zapewniać wyjątkową atmosferę jej mieszkańcom.

Domiporta.pl


 

Każdy apartament to niemal 150 metrów kwadratowych przestrzeni. Wszystkie apartamenty mają 3 metry wysokości. W każdym lokalu są przestronne sypialnie, dwie łazienki, garderoba, dużą kuchnia, jadalnia i salon o wielkości ok 40 metrów. Panoramiczne okna, ogrody na poziomie 0 oraz tarasy na ostatniej kondygnacji sprawiają, że Sabbia jest wyjątkowym miejscem odpoczynku.

SPRAWDŹ OFERTĘ NA DOMIPORTA

Źródło: Green House Development