Rozpoczęto budowę nowej inwestycji w Krakowie - Panorama Prądnik

Właśnie rozpoczęła się budowa nowej inwestycji w Krakowie. Osiedle Panorama Prądnik zyskała głównego wykonawcę, którym został GREIFBAU spółka z o. o.. Deweloperem jest Nokturn.

Prace na terenie budowy już się rozpoczęły i potrwają do początku 2020 r. W ramach inwestycji zrealizowane zostaną 3 budynki

Inwestycja Panorama Prądnik 

Zaprojektowano 127 mieszkań o powierzchni od 34 do 70 m2. Podziemny garaż wielostanowiskowy zapewni miejsce postojowe, do każdego z lokali. Będą tam również komórki lokatorskie. Na terenie osiedla znajdą się także stanowiska dla rowerów. 

Panorama Prądnik to dobrze zaplanowane, funkcjonalne układy mieszkań. Wszystkie lokale posiadają balkony, te na najwyższych kondygnacjach tarasy z widokiem na Kraków, a do części z lokali parterowych przynależą ogródki. W każdym z mieszkań sypialnia mieści łóżko małżeńskie, większość ma zaprojektowane przestronne garderoby.

Mieszkania w Krakowie

Niewątpliwym atutem Panoramy Prądnik jest jej lokalizacja. Bogata infrastruktura z pobliżu osiedla zapewnia mieszkańcom pełny komfort życia i wypoczynku a projektowany tuż przy osiedlu przystanek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju z Krowodrzy Górki na Górkę Narodową zagwarantuje bezproblemowy dojazd do centrum miasta już w 2020 roku.

Wizualizacja inwestycji Panorama PrądnikWizualizacja inwestycji Panorama Prądnik domiporta.pl

Planowana inwestycja obejmuje również całkowitą przebudowę al. 29 Listopada oraz rozbudowę istniejącego układu drogowego w pobliżu osiedla, czego efektem będzie między innymi bezkolizyjny skręt w ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej z al. 29 Listopada.

Ofertę mieszkań znajdziesz na Domiporta.pl

Źródło: Nokturn