Inwestycja Krakowska 37 - lokale inwestycyjne dostępne już w sprzedaży

Dzielnica Krzyki wzbogaciła się o nową inwestycje dewelopera ATAL. Nowa inwestycja została wybudowana przy ulicy Krakowskiej 37. Od 2 lutego lokale inwestycyjne są dostępne w sprzedaży.

W nowo-realizowanej inwestycji Krakowska 37 zaplanowano 255 lokali inwestycyjnych oraz 11 usługowych. Powierzchnia tych pierwszych powinna wynosić od 17 do 84 metrów kwadratowych. W planach są lokale od jednego do czterech pomieszczeń. 

Krakowska 37

Lokale w inwestycji to alternatywa dla wynajmu mieszkań we Wrocławiu. Rozwiązanie lokali inwestycyjnych to atrakcyjne rozwiązanie dla studentów, turystów czy przedsiębiorców, którzy potrzebują zakwaterowania dla pracowników delegowanych. Dzięki możliwości zakupu z odliczeniem VAT jest to idealne rozwiązanie na kupno pod wynajem. 

Krakowska 37 to unikatowy projekt, który przypadnie do gustu osobom zainteresowanym dobrze położonymi lokalami inwestycyjnymi. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, chcących zainwestować w nieruchomość z łatwym dostępem do miejskich udogodnień

- mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL. 

Zamieszkać w Krzykach

Projekt Krakowska 37 charakteryzować się będzie dopracowaną architekturą i nowoczesnym designem.Jej elewacja zostanie podzielona na dwie zróżnicowane wysokościowo części, co pozwoli na uzyskanie efektu kaskady i sprawi, że budynki nabiorą bardzo efektownego wyglądu.

Wizualizacja inwestycji 'Krakowska 37'Wizualizacja inwestycji 'Krakowska 37' materiały prasowe / ATAL S.A.

Przyszli nabywcy docenią przemyślaną i funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń – reprezentatywny front stworzy strefa wejściowa z lobby oraz lokalami usługowo-handlowymi. Projekt zakłada również 81 miejsc garażowych oraz 34 naziemne miejsca postojowe, a także stojaki na rowery. 

Planowany termin oddania do użytkowania inwestycji Krakowska 37 to I kwartał 2020 roku. Za projekt odpowiedzialna jest znana pracownia Kuryłowicz &Associates.