Stara Cegielnia - nowa propozycja od HS Nieruchomości z Gliwic

4 kilometry od gliwickiego rynku powstaje nowe osiedle od lokalnego dewelopera HS Nieruchomości - Stara Cegielnia. Inwestycja ma oferować przyszłym mieszkańcom liczne tereny rekreacyjne pośród jezior.

Osiedle ma być kameralne. W całej inwestycji zaplanowano jedynie 100 apartamentów w dwunastu trzykondygnacyjnych budynkach. Metraże są różnorodne i elastyczne. Najmniejsze mieszkania są dostępne w 47 metrach kwadratowych, natomiast największe posiadają nawet 183 metry kwadratowe

Wizualizacja inwestycji Stara CegielniaWizualizacja inwestycji Stara Cegielnia materiały prasowe

Apartamenty dwukondygnacyjne

Co oferuje deweloper w swojej inwestycji? Przede wszystkim mieszkania mają być przygotowane bez ścian działowych, wszystko po to by nie utrudniać własnej aranżacji wnętrza. Apartamenty mają być jedno bądź dwupoziomowe. Istnieje możliwość wykupu całego segmentu jednorodzinnego.

Deweloper przewidział dla mieszkańców balkony oraz tarasy. W mieszkaniach na poziomie 0 zaprojektowano przeszklone ogrody zimowe. Powiększą one salon o 20 m2 i pozwolą cieszyć się urokiem okolicy.

W budynkach znajdą się cichobieżne windy oraz parking podziemny. Mają pojawić się również miejsca na rowery i wózki. Dużym atutem inwestycji ma być łatwość komunikacji z centrum Gliwic i całą Metropolią. W pobliżu osiedla znajduje się żłobek, sklep oraz szkoła podstawowa. 

Inwestycja ma oferować harmonię między zielonym otoczeniem, a bliskością dużego miasta oferującego wiele możliwości. Bliskość terenów rekreacyjnych i spacerowych oraz lasu i jezior sprawia, że Osiedle Stara Cegielnia jest doskonałym miejscem dla osób aktywnych fizycznie: miłośników jazdy na rowerze, wędkowania czy spacerów z psem.

Tylko do końca października w jesiennej ofercie deweloper oferuje mieszkania od 4700 zł/m2.

Więcej informacji na oficjalnej stronie inwestycji: OsiedleStaraCegielnia.pl

Więcej o: