Nowe mieszkanie tańsze o 45 tysięcy złotych - to możliwe w inwestycji Nowe Odolany

Na taką właśnie sumę opiewa najnowsza promocja zorganizowana przez Europejskie Centrum Inwestycyjne SA w przypadku inwestycji Nowe Odolany. Oto warunki jakie trzeba spełnić!

„Tydzień Dobrych Cen” to nazwa nowej oferty promocyjnej startującej na początku przyszłego miesiąca (1-7 październik). Nabywcy, którzy w tym terminie nabędą mieszkanie w inwestycji mogą liczyć na rabat wynoszący 45 tysięcy złotych. 

Warunki promocji 

Ofertą promocyjną jest objęte 20 mieszkań o konkretnych parametrach. Są to wyłącznie mieszkania 3-pokojowe z dodatkową komórką lokatorską i miejscem parkingowym. Metraż oferowanych lokali wynosi od 53 do 90 metrów kwadratowych. Wszystkie dodatkowe informacje o ofercie można znaleźć na stronie głównej dewelopera oraz w punkcie sprzedaży przy ulicy Jana Kazimierza 32/40. 

Tydzień Dobrych Cen w inwestycji Nowe Odolany kierujemy przede wszystkim do rodzin z dziećmi – stąd w ofercie znalazły się mieszkania 3-pokojowe. Z naszego doświadczenia wynika, że dla rodziny przy wyborze mieszkania bardzo ważnym aspektem jest możliwość dokupienia miejsca garażowego oraz dodatkowych komórek, w których można przechowywać rzeczy niepotrzebne na co dzień w mieszkaniu. Tą promocją wychodzimy im naprzeciw, dzięki czemu zaoszczędzone nawet 45 000 zł, będą mogli przeznaczyć na inne, potrzebne rodzinom wydatki. 

– mówi Agnieszka Kozłowska, Dyrektor Marketingu i Komercjalizacji, Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.

Wizualizacja wnętrza w inwestycji Nowe OdolanyWizualizacja wnętrza w inwestycji Nowe Odolany Domiporta.pl

Z promocji oczywiście mogą skorzystać wszyscy, nie tylko rodziny z dziećmi. Inwestycja Nowe Odolany powstaje w warszawskiej dzielnicy Wola. W ofercie jest 358 lokali mieszkalnych w metrażach od 25 m2 do 99 m2 oraz 401 miejsc parkingowych podziemnych w garażu oraz komórki lokatorskie. Budowa budynków ma zakończyć się w 2018 roku. 

Więcej informacji o inwestycji znajdziesz na Domiporta.pl