Ambitne plany Novisa Development na sezon 2017-18

W tym tygodniu deweloper Novisa Development ogłosił swoją strategi i plany dotyczące rozwoju oraz nowych inwestycji, które będzie prowadził. Do końca tego roku planuje sprzedać 300 mieszkań.

Novisa Development to mniej znany deweloper, który do tej pory nie mógł się poszczycić wynikami z pierwszej ligi. Natomiast jakościowo, budynki nie ustępują potężniejszej konkurencji. Deweloper podczas swojej 16 lat doświadczenia zrealizował 15 inwestycji i sprzedał 1000 domów oraz mieszkań. Zyskał 3 tysiące zadowolonych klientów. Władze firmy zdecydowały się na rozwój - w tym roku chcą sprzedać 300 lokali w nowych inwestycjach.

Ville pod Skocznią

Jest to inwestycja o bardzo skrupulatnie skrojonej grupie odbiorczej. Ma być to miejsce, w którym zamieszkać mają pragnący domu w otoczeniu sprzejającym kultywowaniu życia rodzinnego, w kameralnej dyskretnej atmosferze. Pomimo bliskości stacji metra (około 12 minut drogi pieszo), projektanci zaplanowali po dwa miejsca postojowe na każdy lokal. Inwestycja znajduje się na terenie Mokotowa, sąsiadując z Parkiem pod Skocznią oraz Parkiem Królikarnia.

  • Dostępne metraże: od 80 do 140 m2 
  • Odbiór: III kwartał 2018

Inwestycja Pod SkoczniąInwestycja Pod Skocznią materiały prasowe / Novisa Development

Osiedle Kolorowe

Inwestycję można nazwać powrotem do przeszłości, ponieważ wszystkie domki posiadają tradycyjne dwuspadowe dachy. Nazwa osiedla natomiast odnosi się do różnokolorowych tynków elewacyjnych. Od białego po ciemno czerwony. Domki są pomyślane w ten sposób by jak najbardziej dawać wrażenie mieszkania w domku jednorodzinnym, a nie w mieszkaniu. Stąd właśnie pomysł by w każdym mieszkaniu znalazła się sypialnia typu master oraz kominek w salonie. Inwestycja znajduje się w Nowej Woli koło Warszawy niedaleko kolejki WKD. 

  • Dostępne metraże: od 62 do 104 m2
  • Odbiór: III kwartał 2018

Inwestycja Osiedle KoloroweInwestycja Osiedle Kolorowe materiały promocyjne / Novisa Development

Ogrody Przyjaciół 2

Inwestycja położona przy granicy lasu, a jednocześnie posiadająca pełną infrastrukturę miejską. W niedalekiej odległości znajduje się również stacji SKM, z której można szybko przedostać się do centrum Warszawy. Twórcy reklamują się zwrotem "Dom w cenie mieszkania". Jest to ciekawa alternatywa zwłaszcza w dzielnicy Białołęka, która od dawna jest sypialnią stolicy. 

  • Dostępne metraże: od 62 do 79 m2
  • Odbiór: Etap 1 - gotowy; Etap 2 - grudzień 2017; Etap 3 - w przygotowaniu

Inwestycja Ogrody PrzyjaciółInwestycja Ogrody Przyjaciół materiały promocyjne / Novisa Development

Novisa Garden 

To inwestycja, która już niedługo będzie oddawana do użytku. Choć metraże są jednymi z najmniejszych z całej oferty Novisa Development to ich ukrytą zaletą ma być posiadanie poddasza użytkowego. Nie bez znaczenia jest też możliwość posiadania garażu. 

  • Dostępne metraże: od 62 do 78 m2
  • Odbiór: Lipiec 2017

Inwestycja Novisa GardenInwestycja Novisa Garden materiały promocyjne / Novisa Development

Potoki Residence

Najbardziej prestiżowa inwestycja spośród obecnie dostępnych w katalogu dewelopera. Położona w pobliżu Villi pod Skocznią, oferuje bardziej komfortowe warunki. Projekt charakteryzuje się wyjątkowym standardem wykonania, a dzięki dobrej lokalizacji jest świetnie skomunikowany z resztą Warszawy. Budynek składa się z niewielu luksusowych lokali - apartamentów oraz penthouse'ów.  

Dostępne metraże: od 57 do 261 m2
Odbiór: Gotowe

Inwestycja Potoki ResidenceInwestycja Potoki Residence materiał promocyjny / Novisa Development

 

Więcej o: