Ojciec z synem wykonali podłogę z 33 tysięcy monet i 32 butelek Coca-Coli. Zobaczcie efekt!

Dominic Lowe i jego syn Jon chcieli własnoręcznie wykonać podłogę w garażu. Wykorzystali do tego popularne monety, ale dzięki użyciu Coca-Coli efekt ich pracy jest dotąd niespotykany.

Mieszkający w Pensford w Somerset Dominic oraz jego syn Jon postanowili stworzyć wyjątkowe "męskie" miejsce w garażu. Wpadli na pomysł wykorzystania monet do wyłożenia podłogi. Ale to było za mało. Chcieli w jakiś sposób wyróżnić swoją podłogę. Z pomocą przyszła Coca-Cola. 

Podłoga z monet

Panowie do swojej pracy wykorzystali 33 700 monet o nominale dwóch pensów. To równowartość 674 funtów. W celu wyróżnienia swojej podłogi panowie wpadli na pomysł przygotowania prostego wzoru. Aby uzyskać efekt Jon wyczyścił część monet przy użyciu popularnej Coca-Coli. Ta jak wiadomo, działa również odrdzewiająco. Efekt widać gołym okiem. 

Pewną część trzeba będzie wypolerować, a część zostawić matową. Stworzymy dzięki temu dwutonową powierzchnię.

- powiedział Dominic Lowe, ojciec Jona. 

Rodzinna robota

Nad podłogą pracuje głównie ojciec Jona, Dominic. Jest już na emeryturze. Ale podczas pracy pomaga cała rodzina. Jon oraz jego brat James pomagają przy zdobywaniu i polerowaniu monet. Młodsza siostra Katie pomaga podczas układania. Nawet senior rodu niedowidzący 90-letni ojciec Dominica, Roy - przyszedł podłogę obejrzeć a później opowiadał o niej sąsiadom. 

Gdy remont będzie zakończony właściciele garaży planują wielka dyskotekę na otwarcie. Planują wynająć kule dyskotekową i maszynę do robienia dymu. Jak sami twierdzą "będzie to najlepszy parkiet do tańca w mieście". 

Źródło: DailyMail.co.uk