Lokowanie produktu przechodzi na wyższy poziom - nowy miniserial od IKEA i Polsatu

"Dom pełen zmian" to nowy 8-minutowy miniserial przygotowany przez stacje Polsat i popularnego producenta mebli IKEA. W rolach głównych występują: Iza Kuna, Piotr Adamczyk, Kazimierz Kaczor i Maria Maj.

Historia ma się rozgrywać na przestrzeni wielu lat, a każdy odcinek dzieje się rok później od odcinka poprzedniego. Sceną życiowych zmian bohaterów jest ich dom urządzony przez IKEA. I tak przez 8 odcinków. 

Historia wnętrza

Koncept historii polega na tym, że wnętrze zmienia się wraz ze zmianami zachodzącymi w życiu. Stąd właśnie pomysł na ukazywanie historii w rocznych odstępach. Odcinków będzie 8 i będę trwać 8 minut. 

Areną wielu życiowych zmian jest dom. Za pomocą tego niestandardowego konceptu chcemy pokazać, jak wnętrza zmieniają się razem z bohaterami. Produkty i aranżacje IKEA stanowią nie tylko scenerię wydarzeń – w każdym odcinku odgrywają swoją własną rolę.

- mówi Karolina Szabłowska, External Marketing Communication Manager IKEA Retail
w Polsce. 

Za reżyserię odpowiada Kristoffer Rus, natomiast scenariusz napisali Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski. Panowie odpowiadali za scenariusze do takich seriali jak „Listy do M. 1-3”, „Piąty Stadion”, czy „Dwoje we Troje”. Wśród aktorów będzie można zobaczyć takie osoby jak Iza Kuna, Piotr Adamczyk, Kazimierz Kaczor i Maria Maj. 

Fotos z planu serialu 'Dom pełen zmian'Fotos z planu serialu 'Dom pełen zmian' Mikołaj Tym / Prime Film Production

Start emisji serialu na antenie stacji Polsat zaplanowany jest na 15 października 2017.