Zamieszkaj w willi lalki Barbie - za niecałe 300 zł

Z okazji 60-lecia debiutu kultowej zabawki - lalki Barbie - serwis AirBnB udostępnił wyjątkową ofertę. Luksusową willę, której aranżacja nawiązuje do słynnych domków (tzw. Barbie Dreamhouse) i akcesoriów jakie można było dokupić do lalki. A cena za pobyt zaskakuje!

Lalka Barbie zadebiutowała na amerykańskich międzynarodowych Targach Zabawek w Nowym Jorku w dniu 9 marca 1959 roku i już w pierwszym roku sprzedano 380 tysięcy sztuk. Przez 60 lat zabawkę można było znaleźć w pokoju każdej małej księżniczki. Teraz pora, by dorosłe kobiety mogły spełnić swoje marzenie z dzieciństwa o zamieszkaniu w Barbie Malibu Dreamhouse. 

Zobacz wideo

Domek dla lalek...

Pierwszy raz w historii można wynająć prawdziwy dom dla Barbie inspirowany popularnym zestawem akcesoriów Barbie Malibu Dreamhouse. Serwis AirBnB oferuje możliwość spędzenia doby we wspaniałym domku u wybrzeża - jakżeby inaczej - Malibu. 

Budynek ma trzy piętra i jest utrzymany w charakterystycznym stylu lalki Barbie. Białe ściany są przyozdobione różowymi balonami i tasiemkami, w basenie pływają różowe i białe piłki, a na gości czekają pokoje z różowo-białą pościelą. 

Goście będą mogli skorzystać ze wszystkich rozrywek, jakie przewidzieli projektanci w zabawkowym domu - granie w tenisa i pływanie w basenie. Na przybyłych będzie czekać oczywiście również, ogromna garderoba z ubraniami oraz otwarta jadalnia by móc zjeść posiłek na zewnątrz z widokiem na ocean. 

Dom dla Barbie w MalibuDom dla Barbie w Malibu materiały prasowe / airbnb

To nie koniec. Dla gości przewidziano dodatkowe atrakcje i zajęcia ze sławami. Lekcję szermierki poprowadzi amerykańska olimpijka Ibtihaj Muhammad, lekcję gotowania popularna kucharka Gina Clarke-Helm. Ponadto, szczęśliwi najemcy spotkają się ze znaną fryzjerką i dziennikarką „Glamour” Jen Atkin oraz odwiedzą muzeum kosmiczne Columbia Memorial Space Centre z pilotem Jillem Meyersem, co jest nawiązaniem do lalki inspirowanej Katherine Johnson, która pracowała w NASA jako matematyk i fizyk. 

...a jak prawdziwy 

Oferta jest przewidziana dla czworga gości, a cena za dobę najmu wynosi zaledwie 60 dolarów, czyli około 300 zł (już podatkiem i innymi opłatami). Niestety, w momencie pisania tego materiału już nie ma wolnych miejsc, gdyż oferta była ważna jedynie w dniach od 27 do 29 października 2019 roku. 

Ibtihaj-Muhammad - mistrzyni szermierki - jest postacią była inspirowana jedna z lalek z serii '2017 Barbie Shero'Ibtihaj-Muhammad - mistrzyni szermierki - jest postacią była inspirowana jedna z lalek z serii '2017 Barbie Shero' materiały prasowe / airbnb

Serwis AirBnB z okazji 60-lecia marki Barbie ogłosił również, że przekaże darowiznę na fundację Dream Gap Project, która wspiera młode kobiety i walczy o równouprawnienie zawodowe. 

źródło: news.airbnb.com