Gwiazda Instagrama Bella Thorne kupiła dom wyłącznie za pieniądze zarobione w social mediach

Zarobić na dom nie jest łatwo, chyba że jesteś gwiazdą show-biznesu taką jak Bella Thorne. Ta aktorka i piosenkarka zarobiła na swój dom, jedynie korzystając ze swojego instagramowego konta.

Dla większości ludzi zakup nieruchomości wiąże się z zaciągnięciem zobowiązań kredytowych. Lecz jest pewna grupa ludzi, którzy potrafią na dom zarobić.

Zarobić na kupno domu

Aktorka Bella Thorne, znana z takich seriali jak Shake It Up oraz filmu Rodzinne Rewolucje, zarobiła na swój pierwszy dom w zaledwie rok. Lecz to nie dzięki rolom w serialach i filmach udało się jej tego dokonać.

 

To dzięki kontom na popularnym serwisie Instagram i Snapchat dorobiła się swojej posiadłości w Los Angeles. Za dom zapłaciła ponad 2 miliony dolarów. 

Zarabianie na Instagramie

Bella Thorne jest nie tylko aktorką i piosenkarką, lecz również instagramowiczką. Parę dniu temu w jednym z wywiadów udzieliła interesującej odpowiedzi. 

W filmie przygotowanym dla czasopisma Vogue, aktorka opowiedziała o swoim zaangażowaniu w social media. 

W przypadku postów jest to 65 tysięcy dolarów. Jeżeli chodzi o dodawanie historii, jest to od 10 do 20 tysięcy dolarów. Snapchat płaci tyle samo co Insta Story.

- mówi o swojej przygodzie z serwisami Bella Thorne. 

 

W dalszej części filmiku wspomina, że kiedy w wieku 18 lat zaczynała zarobkową przygodę z mediami społecznościowym, miała na koncie zaledwie 200 dolarów. Po roku udzielania się w serwisach stać ją było już na dom za 2 miliony dolarów.

Źródło: observer.com