Warren Buffett - jeden z najbogatszych ludzi na świecie ma problem. Nikt nie chce kupić... jego domu

Multimiliarder Warren Buffett, w 2008 roku uznany za najbogatszego człowieka na świecie ma prozaiczny problem. Nikt nie chce kupić jego domu letniego w Laguna Beach.

Warren Buffett jest znany z trafnych decyzji biznesowych, które niejednokrotnie uratowały jego inwestycje przed potężnymi problemami finansowymi. Tym razem, jednak ma problem. Nikt nie jest zainteresowany kupnem jego domu. 

Dom letniskowy

Rezydencja znajduje się w Laguna Beach w Kalifornii. Posiadłość jest położona przy 27 Emerald Bay. Jest to dom o unikatowym kształcie w pobliżu plaży. 

Warren Buffett zakupił tą nieruchomość w 1971 roku za 150 tysięcy dolarów. Od tego czasu przekształcił dom w niezwykłe miejsce, kilkakrotnie zwiększając jego wartość. 

Oferta sprzedaży

Rezydencja została zbudowana na początku 1936 roku. Ma ponad 450 metrów kwadratowych i parking na 4 auta. Całość uzupełnia 6 sypialni oraz 7 łazienek i ogromne patio. 

Za tę niezwykłą posiadłość Warren Buffett chce 11 milionów dolarów, czyli około 37 milionów złotych. Nieruchomość jest w ofercie od ponad roku. Chętnych na razie brak.

Źródło: zillow.com