Dawna stacja uzdatniania wody wystawiona na sprzedaż - aukcja już niedługo

Niezwykła okazja dla mieszkańców Wysp Brytyjskich bądź osób, które chciały by się tam osiedlić, a ponadto są zafascynowane prepperstwem. Na sprzedaż podziemna stacja uzdatniania wody!

Niezwykła nieruchomość może być nadal działającą stacją bądź traktowana jako nieruchomość muzealna. Niezależnie od wyboru jest to oferta o unikatowej wartości. 

Stacja uzdatniania wody

Aukcję przeprowadzi dom aukcyjny Auction House 20 kwietnia. Jak dotąd nie pojawiło się zbyt wiele informacji o tej nieruchomości poza lokalizacją i paroma szczegółami.

Dawna stacja uzdatniania wody znajduje się niecałą milę od miejscowości Belstone w stronę parku narodowego Dartmoor. Nieruchomość zostanie sprzedana wraz działką na własność. 

Nieruchomość dla preppersa

Stacja jest unikatową nieruchomością, która może spodobać się fanom industrialnych posiadłości bądź preppersom. Budynek jest ukryty pod ziemią, a prowadzą do niego jedynie schody.

Wnętrze stacji uzdatniania wodyWnętrze stacji uzdatniania wody zdjęcie ofertowe / auctionhouse.co.uk

Na powierzchni działki widać również otwory, przez które wpada ograniczona ilość światła. Jak podaje dom aukcyjny, posiadłość posiada ponad 600 metrów kwadratowych powierzchni oraz komorę przelewową, konieczną w procesie uzdatniania wody. 

Źródło: auctionhouse.co.uk