Unikalny dom w wieży ciśnień na południu Anglii do kupienia za nieco ponad 4 miliony złotych

Dom w wieży ciśnień to już nie jest taka nowość jak na początku dekady, ale ta nieruchomość jest wyjątkowo udaną adaptacją do celów mieszkaniowych. Zobaczcie sami!

To nie pierwsza realizacja tego typu w Wielkiej Brytanii, ale ta jest wyjątkowo wysmakowana. A ponadto wystawiono ją na sprzedaż. Za kwotę 890 tysięcy funtów (nieco ponad 4 miliony złotych) można nabyć unikalny budynek. 

Piękny dom w wieży ciśnień

Wieża ciśnień została wybudowana w stylu edwardiańskim (pierwsza dekada XX wieku) i znajduje się na południowym krańcu Anglii, dokładniej w okolicach miejscowości Maidstone. 

Budynek został zaadaptowany na dom o licznych przeszkleniach i modernistycznym wystroju. Ten niezwykły dom mieści się w spokojnej, wiejskiej okolicy i jest otoczony tradycyjną zabudową domów krytych łupkiem. 

Wnętrze wieży ciśnieńWnętrze wieży ciśnień zdjęcie ofertowe / madeleine-rose.com

Trzypiętrowa posiadłość posiada kilku stanowiskowy garaż, otwartą kuchnię oraz jadalnie. Specjalnie przygotowany pokój rodzinny i duża sypialnia w stylu master. 

Jedyny taki dom

Budynek szuka właściciela już od 2 lat. Ogłoszenie sprzedaży pierwotnie zostało zamieszczone w 2016. Pierwotna cena wynosiła 1 075 000 funtów. W ciągu roku zmalazła do poziomu 890 tysięcy. Obecny właściciel zapłacił za nieruchomość 325 tysięcy. 

Źródło: madeleine-rose.com

Więcej o: