Zobaczcie luksusowe miejsce na ferie zimowe we francuskich Alpach. Za jedyne 8 milionów euro!

To prawdopodobnie największy, nowy budynek mieszkalny w bazie narciarskiej Val d'Isere - arenie wielu wydarzeń sportowych. Budynek, który powstał zadowoliłby nawet najbardziej wymagających zawodników.

Kurort w Val d’Isère jest jednym z tych miejsc w Europie, gdzie jeździć na nartach można praktycznie cały rok. Nic więc dziwnego, że miejsca na nowe kurorty nie ma wiele. Tym bardziej Chalet Huskey jest takim wydarzeniem!

Rezydencja Chalet Huskey

Nowo-wybudowany obiekt w Val d’Isère jest niemałą sensacją na rynku. Jest wyjątkowy nie tylko z powodu lokalizacji, ale również z powodu niezwykłego wykończenia wnętrz. Cena ofertowa za ten cud wśród alpejskich stoków wynosi 8 milionów funtów (czyli 38 milionów złotych). 

Posiadłość jest ogromna - posiada ponad 600 metrów kwadratowych powierzchni. Budynek posiada 7 sypialni, kryty basen i nawet ściankę wspinaczkową. W tak luksusowym miejscu nie mogło również zabraknąć stołu na 18 osób oraz baru. Całość dopełnia szklany taras dookoła niewielkiego drzewa w centrum ośrodka. 

Kurort w Alpach

W posiadłości znajduje się również podziemny parking oraz jedna sypialnia typu master. W domu znajduje się 4,5 metrowa ścianka wspinaczkowa, na której można trenować do woli przed wyjściem na szlak.

Ścianka wspinaczkowa w Chalet HuskeyŚcianka wspinaczkowa w Chalet Huskey zdjęcie ofertowe / frenchpropertylinks.com

Najbardziej widowiskowym elementem jest jednak przeszklona podłoga w atrium, gdzie znajduje się ogród. Budynek Chalet Huskey znajduje się zaledwie 300 metrów od centrum miasta. 

Willa w Val d’Isère

Kurort należy do najbardziej prestiżowych miejsc do uprawiania sportów zimowych. Ośrodek najbardziej jest znany z organizowania popularnych imprez takich jak Face de Bellevarde! W mieście znajdują się dwa legendarne miejsca - restauracja La Folie Douce oraz bar Dick's Tea Bar. 

Willa Chalet HuskeyWilla Chalet Huskey zdjęcia ofertowe / frenchpropertylinks.com

W tym roku rozpoczyna się przebudowa centrum, która ma pochłonąć niemal 170 milionów funtów. 

Źródło: athenaadvisers.com