Kup dom a dostaniesz Mercedesa - nowa promocja Duda Development

Nowa oferta promocyjna od dewelopera Duda Dewelopment nie oferuje zniżki na mieszkanie czy dodatkowych metrów gratis. Przy kupnie mieszkania otrzymamy również Mercedesa.

Nowa promocja od Duda Development może zawrócić w głowie potencjalnym kupcom. Zwłaszcza tym zakochanym w motoryzacji. Akcja MERCEDES WŚRÓD DOMÓW to specjalna oferta przygotowana przez dewelopera wspierająca sprzedaż domków w inwestycji Morasko Park. 

Kup dom - auto gratis

Jakie są zasady promocji? Klient, który jeszcze we wrześniu (w momencie pisania tego tekstu zostało 4 dni). zdecyduje się na zakup domu w Morasko Park otrzyma wraz z kluczami do lokalu kluczyki do Mercedesa. O auto ma zadbać dealer Mercedes-Benz Duda Cars. Wystarczy do 30 września podpisać umowę rezerwacyjną. Po ukończeniu budowy pierwszego etapu lokatorzy otrzymają kluczyki do samochodów. 

Promocja Duda DevelopmentPromocja Duda Development materiały promocyjne

Auto gratis brzmi bardzo dobrze, ale warto zaznaczyć, że będzie to auto wynajęte jedynie na pół roku. Klient kupujący dom nie staje się właścicielem samochodu.

To nie pierwsza tego typu promocja na polskim rynku. W 2015 roku inny deweloper - Marvipol Development - proponował przy zakupie apartamentu Jaguara XE. Pisaliśmy o tym tutaj.

O inwestycji

Morasko Park to najnowsza inwestycja Duda Development w Poznaniu. Domy powstają w północnej części Poznania, przy ulicy Morasko, w sąsiedztwie Rezerwatu Morasko. Planowane jest wybudowanie 12 domów w zabudowie bliźniaczej, tj. 24 lokali o dużej, wynoszącej niemal 160 m2 powierzchni. Każdy z własnym, ogromnym ogrodem od 525 do 935 m2, garażem i miejscem postojowym przed budynkiem. 

Szczegóły oferty można znaleźć na Domiporta.pl

Więcej o promocji MERCEDES WŚRÓD DOMÓW

Promocja MERCEDES WŚRÓD DOMÓW dotyczy wszystkich domów powstałych w I etapie inwestycji Morasko Park. Czas trwania akcji promocyjnej obejmuje okres 9.09.2017 – 30.09.2017 roku. Warunkiem skorzystania jest podpisanie umowy rezerwacyjnej do dnia 30.09.2017 roku. Budowa osiedla rozpocznie się na przełomie roku 2017/2018. Po oddaniu do użytkowania domów z I etapu, nowi lokatorzy osiedla Morasko Park, którzy skorzystali z promocji, w swoim garażu znajdą samochód marki Mercedes klasy A, B, CLA lub C, w zależności od dostępności w danym terminie. Udostępniane auto będzie nowe, objęte gwarancją producenta. Uczestnik akcji promocyjnej będzie bezpłatnie korzystać z samochodu przez sześć miesięcy.