Marzysz o "dobrej energii" w swoim domu? Kup piramidę w Malibu i żyj jak faraon

Niezwykła posiadłość nawiązuje do rozwiązań egipskich grobowców. Nawet robi to nazbyt nachalnie. Ale czego to się nie robi dla dobrej energii? Oto Malibus Pyramid House.

Złośliwi powiedzą, że kupno pasujących mebli do takiego domu nastręcza masę trudności. I będą mieli rację, ale posiadanie tak niezwykłej nieruchomości rekompensuje meble na wymiar. 

Malibus Pyramid House

Dom znajduje się na wzgórzu w Malibu. Jego dokładny adres to 24861 Rotunda Mesa Road. Choć trudno w to uwierzyć mając przed oczami tą nowoczesną bryłę - został wybudowany w 1982 roku. 

Widok rozpościerający się z okien widok przyprawia o szybsze bicie serca. Z jednej strony widać dokładnie ocean Pacyficzny, a z drugiej majestatyczny kanion Malibu. Z okien domu widać również majestatyczny klif Point Dume! 

Mieszkać jak faraon

Dom posiada powierzchnię niemal 280 metrów kwadratowych. Jest równomiernie doświetlony przy pomocy dużych przeszkleń na wszystkich czterech ścianach domu. Znajdują się w nim trzy sypialnie, dwie łazienki, gabinet, kuchnia oraz jadalnia.

Wnętrze posiadłościWnętrze posiadłości zdjęcie ofertowe / zillow.com

Poza budynkiem nowy gospodarz otrzyma 8 tysięcy metrów kwadratowych działki, na której znajduje się ogród na warzywa i owoce oraz sad z 25 drzewami. Nie brakuje również garażu - ten jest przewidziany na 2 auta. 

Cena 

Jak na warunki panujące w Malibu, cena za tą posiadłość nie jest wygórowana. Obecny właściciel chce za tą posiadłość zaledwie 3,1 miliona dolarów czyli około 10,5 miliona złotych. 

Źródło: zillow.com