Nikt nie chce kupić domku Królewny Śnieżki

Jeżeli zastanawialiście się nad tym, gdzie znajduje się domek Królewny Śnieżki to nie musicie dłużej szukać. Możecie go nawet kupić! Bo chętnych na razie brak.

W niewielkiej miejscowości Olalla w amerykańskim stanie Waszyngton znajduje się domek jak ze snu. Domek zaznaczmy niezwykły bo przypominający prawdziwy domek Królewny Śnieżki. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia by się o tym przekonać. 

Snow White’s Cottage

Domek nosi nazwę "Snow White’s Cottage" i znajduje się 30 kilometrów od Seattle. Przygotowanie nieruchomości do stanu obecnego zajęło poprzednim właścicielom 3 dekady pracy. I to widać! Większość elementów ozdobnych w domu jest wykonana ręcznie. 

Dobry biznes

Obecnie nieruchomość jest proponowana jako idealne miejsce pod prowadzenie działalności gospodarczej gdzie można organizować przyjęcia weselne bądź spotkania biznesowe. Niestety, pośrednicy skarżąc się, że ciężko sprzedać ten budynek. Jak twierdzą większość zainteresowanych chce go po prostu zwiedzić, a nie jest zainteresowana realnym kupnem. 

Domek siedmiu krasnoludków

Budynek posiada 4 sypialnie, 4 łazienki plus jedną ubikację oraz 7,5 akrową działkę. Dom ma łącznie 260 metrów kwadratowych, ale to nie przestrzeń jest jego największym atutem. Jego dużą zaletą jest wykończenie niespotykane nigdzie indziej. Także ogród jest zadbany i urządzony w bajkowym stylu. A jakby tego było mało, dom został wyposażony w ekologiczne pozyskiwanie energii.

Snow White's CottageSnow White's Cottage zillow.com

Budynek jest wystawiony na sprzedaż a jego cena obecnie wynosi 582 tysiące dolarów (2 miliony złotych). W 2005 roku został sprzedany za 345 tysięcy dolarów (1,2 miliona złotych). 

Źródło: zillow.com