Podkręcamy tempo!

Gdy musimy coś poprawić - poprawiamy. Gdy mamy się czym chwalić - to, to robimy! Z wielką przyjemnością ogłaszamy Wam - naszym przyjaciołom, klientom oraz wszystkim zainteresowanym osiągnięcia, z których jesteśmy niezwykle dumni!

Nasz serwis - Domiporta.pl - rozwija się na polskim rynku od 2009 roku. Przeżyliśmy wiele niezwykłych projektów i zaadaptowaliśmy na naszym rynku wiele pomysłów. Oto efekty naszej pracy. Naszej pasji oraz pomysłowości!

Wzrost zasięgu

Serwis w styczniu odwiedziło ponad 674 tysięcy użytkowników, co jest wynikiem lepszym o 32 procent względem roku poprzedniego! Wszyscy użytkownicy wygenerowali ponad 14 milionów odsłon - wzrost wyniósł 37 procent względem poprzedniego roku!

Wzrost zapytań

To niezwykle istotny parametr, ponieważ to on najlepiej obrazuje naszą SKUTECZNOŚĆ! W tej materii, z pewnością nie mamy się czego wstydzić. 

Domiporta.pl

Wystarczy spojrzeć na liczby.

  • 51 procent wzrostu zapytań do agencji
  • 450 procent więcej zapytań do deweloperów
  • 26 procent więcej zapytań od osób prywatnych

Dynamiczny wzrost na tle konkurencji

Nasz serwis odnotował najszybszy wzrost liczby użytkowników i odsłon w porównaniu do najpopularniejszych polskich serwisów nieruchomościowych. Odpowiednio są to liczby 82 procent (miesiąc do miesiąca) oraz 105 procent (miesiąc do miesiąca). 

Domiporta.pl