Dom Gwen Stefani wystawiony na sprzedaż. Robi wrażenie!

Wnętrze z przyszłości, kort tenisowy i kurnik. To czeka na nowego właściciela. Każdy, kto zna jej teledyski poczuje się w nim jak u siebie!

Po rozpoczęciu nowego związku, Gwen Stefani, najwyraźniej chcąc pozbyć się części wspomnień z poprzedniego małżeństwa, postanowiła sprzedać swoją posiadłość. Kupiła ją w 2006 roku i przez ostatnią dekadę zdążyła sprawić (z pomocą projektantki Kelly Wearstler), żeby bardzo nowoczesne wnętrze przypominało tło jej teledysków. Geometryczne kształty, odważne kolory i oryginalne rzeźby idealnie odzwierciedlają styl wokalistki. Jednak jej obecnego partnera, Blake’a Sheltona, trudno sobie wyobrazić w takim otoczeniu. Nic więc dziwnego, że para chce rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu gdzieś indziej – w miejscu, z którym oboje będą się utożsamiać. Żadne szczegóły na ten temat nie są jeszcze znane, ale już nie możemy się doczekać kolejnych ciekawych wnętrz.

Westside Estate AgencyWestside Estate Agency Westside Estate Agency

Powierzchnia całej posiadłości wynosi 115 tysięcy metrów kwadratowych. Składa się na to między innymi  7 sypialni i 11 łazienek. Największa sypialnia oferuje aż dwie łazienki i oddzielne garderoby – jedna z nich należała do byłego męża Gwen, Gavina Rossdale’a. Jeśli zastanawialiście się jak w wieku 47 lat wokalistka utrzymuje świetną figurę i kondycję, odpowiedź brzmi: prywatna siłownia i kort tenisowy. Jednak oprócz luksusu i licznych udogodnień, zwróciliśmy również uwagę na... kurnik. Jest to raczej niecodzienny widok w przypadku tak prestiżowego rynku nieruchomości, niemniej jednak brzmi to jak idealne rozwiązanie dla zwolenników zdrowych i świeżych jajek.

Westside Estate AgencyWestside Estate Agency Westside Estate Agency

 

Westside Estate AgencyWestside Estate Agency Westside Estate Agency

 Wydawałoby się, że siedem sypialni wystarczy, aby przyjąć gości. Otóż nie! Najwyraźniej para artystów odwiedzana była przez tyle osób, że konieczne było korzystanie z oddzielnego domu gościnnego. Jak zabawiać tylu gości? Można na przykład zaprosić ich do kameralnego  kina mieszczącego się w „głównym budynku” lub zorganizować imprezę nad basenem, gdzie do dyspozycji jest zewnętrzna kuchnia i pokój dzienny otoczony ścianami tylko z dwóch stron. Zadbano również o dzieci, które mają mnóstwo przestrzeni, trampolinę nad basenem oraz plac zabaw o pokaźnych rozmiarach.

Gwen Stefani być może pozbędzie się kawałka swojej przeszłości i kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych, ale jednocześnie całkiem dużo zyska - aż 22 miliony dolarów. W 2006 roku cena nieruchomości wynosiła 13 milionów. Obecnie wystawiona jest przez agenta Stephena Shapiro z Westside Estate Agency za 35 milionów. Według wielu źródeł, ten dom w latach 2000 – 2004 należał do Jennifer Lopez. Czy teraz trafi w ręce kolejnej gwiazdy popu?