Tutaj zamieszka Angelina Jolie w czasie rozwodu z Bradem Pittem [ZDJĘCIA]

Świat show-biznesu żyje od paru tygodni rozwodem najbardziej znanej pary Hollywood. Zobaczcie, gdzie zamieszka Angelina Jolie wraz z siedmiorgiem dzieci w czasie trwania procesu rozwodowego.

 Angelina Jolie oraz Brad Pitt nie mogą narzekać na brak dachu nad głową. Razem posiadają (oficjalnie) 12 nieruchomości. Brad Pitt posiada siedem posiadłości, natomiast Jolie dwie. Trzy działki kupili wspólnie już po zawarciu małżeństwa. Tylko te ostatnie będą podlegać podziałowi majątku, ponieważ małżonkowie podpisali przed ślubem intercyzę. 

Pomimo posiadania dwóch domów, Angelina Jolie zdecydowała się z początku na wynajem luksusowej rezydencji w Malibu (USA). Właścicielem nieruchomości jest Bryan Singer, reżyser filmowy znany z serii filmów "X-Men". Posiadłość kosztowała go w grudniu 2010 roku 8,5 miliona dolarów. 

variety.com

 Z posiadłości Singera rozpościera się wspaniały widok na ocean

Nieruchomość Singera posiada ponad 400-metrów kwadratowych i 4 sypialnie. Z posiadłości rozpościerał się widok na ocean, a to sporo kosztuje. Cena wynajmu rezydencji wynosi 80 tysięcy dolarów miesięcznie bądź 3400-4200 dolarów za noc. Przy założeniu, że najkrótszy okres wynajmu musi trwać 7 dni. 

Posiadłość Singera okazała się najwidoczniej za mała. Jolie wraz z siódemką dzieci, parę dni temu przeniosła się do innej posiadłości. Rezydencja znajduje się w Hidden Hills (20 kilometrów od posiadłości Singera w Malibu), obecnie należy do drugiej eks-żony Charliego Sheena, Denise Richards. 

Posiadłość została nabyta w 2007 roku za kwotę 4,4 miliona dolarów. Kolejne remonty i usprawnienia podniosły cenę do 7,8 milionów dolarów. A wynajem kosztuje około 30 tysięcy dolarów miesięcznie. Rezydencja Denise jest prawie dwukrotnie większa niż nieruchomość należąca do Singera. Posiada sześć sypialni i tyle samo łazienek, a położona jest na ponad 4 tysiącach metrów działki. 

Dzielnica Hidden Hills jest popularna wśród gwiazd show-biznesu. Nieruchomości w tej dzielnicy posiadają takie gwiazdy jak Drake, Jessica Simpson, Miley Cyrus czy Jennifer Lopez. W bezpośrednim sąsiedztwie swoje nieruchomości posiada również małżeństwo Kim Kardashian i Kanye West.