Inwestycja Nowy Port na targach Mieszkań i Domów - Mieszkaniowi.pl

Już w ten weekend, w największych miastach Polski odbędą się targi Mieszkań i Domów - Mieszkaniowi.pl. Z tej okazji INKOM S.A., deweloper z Wrocławia przygotował specjalną ofertę dla klientów!

W inwestycji Nowy Port pozostało w sprzedaży już tylko 14 mieszkań. Wszystkie są gotowe do odbioru, posiadają pełną dokumentację. Mieszkania są estetyczne, funkcjonalne i przed wszystkim TANIE! Już w tej chwili ceny są bardzo niskie, a INKOM S.A. obniża je specjalnie dla uczestników targów Mieszkaniowi.pl  dodatkowo o 10 tysięcy złotych. 

Jeżeli chcecie skorzystać z tej promocji udajcie się na targi Mieszkaniowi.pl w Hali Stulecia we Wrocławiu w najbliższy weekend, a później znaleźć stoisko D8. 

Targi Mieszkań i Domów - Mieszkaniowi.pl to pełen przegląd ofert, darmowe seminaria i porady rynkowych ekspertów. Dzięki nim nie musicie godzinami wertować ogłoszeń w gazetach i ślęczeć nad setkami serwisów internetowych – można się z deweloperami spotkać twarzą w twarz i uzyskaj interesujące informacje z pierwszej ręki.

Nowość! Specjalna strefa Smart Home, w której zobaczysz ofertę wystawców z zakresu RTV i AGD, innowacyjnych technologii, designu i dekorowania wnętrz, ekologicznych rozwiązań dla domu. 

Targi odbędą się 1,2 października w Hali Stulecia we Wrocławiu, hali EXPO w Krakowie oraz Centrum Expo XXI w Warszawie. 

Więcej informacji: mieszkaniowi.pl

Strona dewelopera: inksomsa.pl