Kup dom Ricka Grimesa - bohatera serialu "The Walking Dead"

Gdy Rick Grimes budzi się ze śpiączki po kilku miesiącach "nieobecności" nie przypuszcza, że świat jest opanowany przez zombie. Ale dość o nim. Dla fanów ważniejszą informacją jest możliwość kupna domu państwa Grimes. A jak z ceną?

Fani serialu "The Walking Dead" z pewnością znają posiadłość państwa Grimes. To własnie tam trafia bohater w pierwszym sezonie w poszukiwaniu swoich bliskich. Dom znajdujący się w Atlancie przy 817 Cherokee Ave SE, zdecydowanie lepiej prezentuje się bez śladów krwi i wszędobylskich zombie.

Transakcję prowadzi biuro Virgent Realty i z pewnością szybko zostanie ona zamknięta, biorąc pod uwagę zbliżający się finał siódmego sezonu serialu. Dom jest z oczywistych względów mocno przeszacowany, a jego aktualna cena wynosi 659,900 dolarów. Aktualna średnia cena dla tego typu nieruchomości w Atlancie wynosi niecałe 270 tysięcy dolarów. Nawet biorąc pod uwagę okolicę parku (Grant Park), cena mogłaby wzrosnąć do 370 tysięcy. Pomimo, tak wysokiej ceny inwestor powinien znaleźć się bardzo szybko. 

Dom szeryfa - Ricka GrimesaDom szeryfa - Ricka Grimesa virgentrealty.com

Dom wybudowany w 1897 roku, ostatnią modernizację przeszedł w 2013 roku. W jego wnętrzu można znaleźć trzy sypialnie, dwie duże łazienki oraz dwa sprawne kominki. Na uwagę z pewnością zasługuje wnętrze. Drewniane podłogi, elegancko urządzona kuchnia czy wspaniała weranda z pewnością przypadnie do gustu każdemu. 

Nieruchomość zachowana w stylu wiktoriańskim idealnie wkomponowuje się w okoliczne zabudowania, a dzięki regularnym remontom może się poszczycić nienagannym stanem. Z resztą, zobaczcie zdjęcia. 

Źródło: virgentrealty.com