Zapomnijcie o kalendarzach. Poczta Polska oferuje... nieruchomości. W atrakcyjnych miejscach!

O zaskakująco tanich bądź położonych w wyjątkowo atrakcyjnych miejscach działkach piszemy przy okazji ofert od Agencji Mienia Wojskowego oraz terenów należących do PKP. Ale tym razem prawdziwe perły wśród ofert nieruchomości można znaleźć na... Poczcie Polskiej.

Poczta Polska jako spółka z udziałem Skarbu Państwa należy do tych firm, które w swoich rezerwach posiadają wiele gruntów, budynków i posiadłości. Nie wszystkie te elementy wchodzą w skład rozwiniętej infrastruktury służącej do bieżącej działalności. Właśnie tego typu nieruchomości zostały  wystawione na sprzedaż. 

Prawdziwe perły

Jak poinformowała w oficjalnym komunikacje Poczta Polska, na sprzedaż trafiło osiem nieruchomości zlokalizowanych na północy Polski. Często w atrakcyjnych turystycznie rejonach. Oferowane nieruchomości znajdują się: 

  • w Starych Jabłonkach - 675 000 zł (województwo warmińsko-mazurskie),
  • w Sterławkach Wielkich - Przygotowywane do sprzedaży (województwo warmińsko-mazurskie),
  • w Warpunach Przygotowywane do sprzedaży (województwo warmińsko-mazurskie),
  • w Nowym Warpnie - Przygotowywane do sprzedaży (województwo zachodniopomorskie),
  • na wyspie Wolin w miejscowości Kołczewo Przygotowywane do sprzedaży (województwo zachodniopomorskie),
  • w Dziwnowie - Przygotowywane do sprzedaży - Przygotowywane do sprzedaży (województwo zachodniopomorskie),
  • w Gdyni - Przygotowywane do sprzedaży (województwo pomorskie).

Oferowane nieruchomości niestety należy wyremontować na własny koszt, ale później mogą służyć właścicielom jako domy wczasowe czy urlopowe bazy wypadowe. W wielu z nich można utworzyć miejsca związane z turystyką. 

>>> Eleganckie i ciekawe kolekcje mebli znajdziesz na Abra Meble <<<

Wyspa Wolin i inne

Wśród wymienionych ofert jedną z ciekawszych jest z pewnością działka na wyspie Wolin, w miejscowości Kołczewo. To działka o powierzchni 1601 m2 wraz z umiejscowionym na niej budynkiem jednokondygnacyjnym o powierzchni użytkowej 286,6 m2 i budynkiem gospodarczym o powierzchni 21,6 m2. Nieruchomość usytuowana jest tuż nad jeziorem Kołczewo z pięknymi, szerokimi plażami w nieodległej Wisełce. 

fot. Poczta Polska / materiały prasowe

- "W pobliżu jest Woliński Park Narodowy z najwyższym klifowym wzniesieniem polskiego wybrzeża Gosań, a także liczne szlaki rowerowe oraz prestiżowe pole golfowe. Nieruchomość doskonała dla prowadzania działalności turystycznej" - czytamy w komunikacje Poczty Polskiej. 

Również posiadłość w Dziwnowie może zainteresować osoby, które chciałyby zainwestować w nieruchomości turystyczne.

- "Parcela zlokalizowana jest w pierwszej linii zabudowy od rzeki Dziwna. W okolicy znajduje się Woliński Park Narodowy, port jachtowy, port rybacki, przystań pasażerska, szeroka plaża z wydmami oraz kąpielisko z certyfikatem 'Błękitna Flaga', Zalew Kamieński ze szkółką windsurfingu i kitesurfingu oraz pole golfowe w Wisełce. Łączna powierzchnia działki to 1274 m2 wraz z budynkiem dwukondygnacyjnym o powierzchni 660,40 m2 z użytkowym poddaszem" - reklamuje Poczta Polska.

Wszystkie oferty znajdują się na oficjalnej stronie Poczty Polskiej