Znaleźli willę na sprzedaż. Zorganizowali w niej ślub. "Jacyś ludzie wkroczyli na mój teren"

Czy można zorganizować dużą uroczystość w nieruchomości, która do nas nie należy? To proste, wystarczy ją wynająć. Amerykańska para postanowiła jednak pominąć tak drobny "szczegół" jak pytanie właściciele luksusowej willi o zgodę.

Amerykańska para znalazła kontrowersyjny sposób na spełnienie marzenia o ślubie idealnym. Kobieta i mężczyzna znaleźli ogłoszenie dotyczące sprzedaży wyjątkowo luksusowej willi i to właśnie w niej postanowili zorganizować uroczystość.

Posiadłość wyceniona na blisko 6 mln dol. miała wywrzeć wrażenie na gościach. Na terenie nieruchomości znajdują się bowiem: sala kinowa, balowa, dwukondygnacyjny bar, kort tenisowy, o basenie nie wspominając. 

Goście otrzymali zaproszenia, których treść publikują brytyjskie media. "Mamy zaszczyt powitać cię w naszej wymarzonej rezydencji", "Cieszymy się, że możemy świętować z wami, nie możemy doczekać się wspólnych tańców" - napisała para. 

Goście już byli w ogródku

Organizatorzy wesela zapomnieli jednak o drobnym "szczególe". Willa nie należała do nich, a właściciel nie wyraził zgody na udostępnienie swojej własności.  

Tymczasem w dniu wyznaczonym przez parę pod dom zaczęli zjeżdżać goście podekscytowani wizją wyjątkowej imprezy. Część z nich "przywitał" zaskoczony sytuacją właściciel. 

Mężczyzna postanowił wezwać na pomoc służby. "Jacyś ludzie wkroczyli na mój teren. Twierdzą, że przyjechali na ślub. Nie rozumiem, o co chodzi" - stwierdził właściciel nieruchomości w nagraniu opublikowanym przez portal Metro. 

Pan młody mógł działać z pełną premedytacją

Właściciel willi przyznał też, że w przeszłości miał okazję poznać pana młodego. Mężczyzna najpierw umówił się pod pretekstem zakupu nieruchomości, później spytał wprost o zgodę na wynajęcie willi. Nigdy jej jednak nie dostał. Postanowił mimo wszystko zorganizować uroczystość, licząc na to, że właściciela nie będzie na miejscu. 

Próba organizacji wesela w cudzej nieruchomości nie skończyła się jednak postawieniem żadnych zarzutów. Właściciel willi stwierdził, że chce jak najszybciej zapomnieć o sprawie. 

>> Eleganckie i ciekawe kolekcje mebli znajdziesz na Abra Meble <<<