Wiosenna ofensywa serwisu Domiporta

Na ulicach największych polskich miast oraz na częstotliwościach najpopularniejszych stacji radiowych gości serwis Domiporta. Ruszamy z najnowszą kampanią reklamową, aby trafiać do naszych obecnych i przyszłych użytkowników. Radiowo-śpiewająco oraz outdoorowo-wizualnie.

Wiecie, że jesteśmy i dobrze działamy. Pora by dowiedzieli się o tym, także Ci, z którymi jeszcze nie mieliśmy okazji współpracować. Nowa kampania reklamowa serwisu Domiporta, to szeroko zakrojona akcja promująca serwis. 

Billboardy 

Na najlepiej wyeksponowanych miejscach w centrach dużych polskich miast, pojawiły się właśnie nasze reklamy z odświeżonym układem. Nowe nośniki, na których pojawiły się nasze promocyjne grafiki są podświetlane w technologii back-light, dzięki czemu przykuwają uwagę również po zmroku.

Zobaczą je dziesiątki jeśli nie setki tysięcy osób dziennie, między innymi mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Poznania, Trójmiasta i aglomeracji śląskiej.

Radio

Nie rozstajemy się również z naszym reklamowym "szlagierem". Piosenka, która towarzyszy naszej obecności w radiu od wielu miesięcy zostaje i nadal wpada w ucho tak samo dobrze, jak za pierwszym razem. 

Znalazłem mieszkanie, znalazłem dom.
Znalazłem mój serwis, na którym są!
 

Będą mogli ją usłyszeć słuchacze TOK FM, Radio Pogoda, Rock Radio i Radio Złote Przeboje! A całość działań zostanie wsparta przez aktywność w social mediach. 

Do usłyszenia!
Do zobaczenia!