Dwupokojowe mieszkanie za 50 tys. zł. Wojsko urządza wielką wyprzedaż

Mieszkania na rynku wtórnym czasami bywają droższe od tych z rynku pierwotnego. Często są bowiem położone w centrum miejskiej infrastruktury. Wśród ofert zdarzają się prawdziwe okazje cenowe. Uwagę przykuwają lokale oferowane przez Agencję Mienia Wojskowego.

Agencja Mienia Wojskowego wystawiła na sprzedaż wiele lokali. Mieszkania położone są w różnych częściach kraju, mają różny standard, najczęściej zlokalizowane są w blokach. Ceny wywoławcze, które oferuje AMW, w wielu przypadkach okazują się jednak niezwykle kuszące.

Znalazłem mieszkanie, znalazłem dom. Znalazłem serwis, na którym są.

Dwupokojowe mieszkanie za 50 tys. zł. Wymaga niewielkiego remontu

Jedna z najtańszych nieruchomości wystawionych na sprzedaż przez Agencję to mieszkanie w miejscowości Leźnica Wielka, w gminie Parzęczew, powiecie zgierskim, województwie łódzkim. Ma powierzchnię 32 m kw., oprócz dwóch pokoi w lokalu jest kuchnia, łazienka i WC.

Mieszkanie na sprzedażMieszkanie na sprzedaż Źródło: https://amw.com.pl/pl/nieruchomosci/przetargi-nieruchomosci/leznica-wielka-osiedle-21-24-7601

Lokal nie ma balkonu, z opublikowanych zdjęć wynika, że wymaga remontu. Mimo wszystko cena, za którą AMW wystawiła mieszkanie, wydaje się atrakcyjna.

W miejscowości wojsko sprzedaje więcej lokali. Ich cena waha się od 50 do ok. 100 tys. zł., a powierzchnia sięga nawet 75 m kw.

Wśród niezbyt drogich lokali warto wymienić też mieszkanie w Legnicy. Lokal o powierzchni 41 m kw., składający się dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, został wyceniony na 109 tys. zł.

Mieszkanie na sprzedaż w LegnicyMieszkanie na sprzedaż w Legnicy https://amw.com.pl/pl/nieruchomosci/przetargi-nieruchomosci/legnica-ul-sw-trojcy-10-4-7773

W ofercie AMW można znaleźć też mieszkania znajdujące się w bardzo blisko dużych miast. Ich ceny są - w porównaniu do innych ofert z rynku wtórnego - dość tanie. Dwupokojowe mieszkanie pod Poznaniem, o powierzchni 32 m kw., wystawione zostało za 150 tys. zł. Wymaga jednak gruntownego remontu.

Mieszkanie w PoznaniuMieszkanie w Poznaniu https://amw.com.pl/pl/nieruchomosci/przetargi-nieruchomosci/poznan-ul-gluszyna-196c-11-7775

Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje nie tylko mieszkania, ale i biurowce. W Tarnowie na sprzedaż jest cały budynek o powierzchni niemal 375 m kw. Trójkondygnacyjna budowla została wyceniona na 460 tys. zł.

Wojsko ma też na sprzedaż liczne działki - ich ceny sięgają od kilkuset tys. zł do nawet 5,4 mln zł. Grunty na sprzedaż położone są m.in. w Legnicy i Słupsku.

Zobacz wideo Zadbaj o swoje rośliny, by żyły dłużej i pozostawały świeże
Więcej o: