Nowe, prestiżowe osiedle domów w Gdyni

W Gdyni powstanie nowe osiedle składające się z 23 budynków, w których zamieszka 46 rodzin. To jedna z największych tego typu inwestycji w mieście. Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zrealizuje deweloper Willbud, pomiędzy ulicami Kormorana a Suchą w Wiczlinie.

Nowe osiedle składać się będzie z dwóch typów budynków - Grand House Comfort i Premium. Domy powierzchni 125 oraz 139 mkw, charakteryzują się prostą, nowoczesną bryłą ze skośnymi dachami. Będą wyposażone w garaż oraz dodatkowe miejsce parkingowe na podjeździe.

Zobacz wideo Jak mocno koronawirus uderzy w rynek nieruchomości?

Inwestycja w Trójmieście

Wersja Premium posiadać będzie dodatkowo panoramiczne okno w kuchni i elewację wykończoną klinkierem. Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dla ich przyszłych mieszkańców stały się miejscem relaksu, stąd duże i jasne wnętrza, kominek na chłodniejsze wieczory oraz duży prywatny ogród o powierzchni 400 – 500 mkw.

Znalazłem mieszkanie, znalazłem dom. Znalazłem serwis, na którym są. 

Na piętrze, w zależności od potrzeb klienta, może pojawić się duża wygodna sypialnia, przestronna łazienka, kilka pokoi dla dzieci, czy dodatkowe miejsce do ćwiczeń lub pracy. Jeżeli to będzie mało można dodatkowo zaadaptować obszerny strych.

Wizualizacja inwestycji 'Grand House Comfort'Wizualizacja inwestycji 'Grand House Comfort' materiały prasowe

 Mieszkania w Gdyni

Chwarzno-Wiczlino to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Gdyni, nie tylko ze względu na dynamikę powstających tutaj osiedli, ale także infrastrukturę. W ostatnich latach oddano do użytku nowy budynek liceum, w planach jest także budowa basenu. Realizowany jest bulwar wzdłuż Potoku Wiczlińskiego oraz liczne inwestycje drogowe – Trasa Kaszubska wraz z rozbudową węzła Karwiny oraz Obwodnica Witomina, która zdecydowanie ułatwią komunikację z centrum Gdyni oraz resztą Metropolii.

Wizualizacja inwestycji 'Grand House Comfort'Wizualizacja inwestycji 'Grand House Comfort' materiały prasowe

Willbud z Gdyni, to doświadczony pomorski deweloper, który posiada już jedną ukończoną inwestycję domów w tej samej dzielnicy, obecnie realizuje także inwestycję Janowo Park składająca się z 10 budynków wielorodzinnych na granicy Rumi i Gdyni.

Więcej o: